Zapowiedzi wykładów

14-05-18

Jeśli wydaje Ci się, że założenie działalności gospodarczej jest problematyczne, w Opolu nie ma ciekawej oferty rekreacyjnej, a planszówki już dawno odeszły w zapomnienie, to planowane przez nas na najbliższą środę wykłady będą dla Ciebie pozytywnym zaskoczeniem. Sprawdź kogo zaprosiliśmy na środę.

23-04-18

W najbliższą środę zapraszamy do wysłuchania kolejnych 3 wykładów Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości, które pozwolą odpowiedzieć na te właśnie pytania.

11-12-17

W najbliższą środę zapraszamy na ostatnie wykłady „Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości – wykładów otwartych prowadzonych przez praktyków”. Do uczestnictwa w wykładach zachęcamy wszystkie kierunki, w szczególności osoby studiujące budownictwo

04-12-17

W najbliższą środę zapraszamy na kolejne wykłady „Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości – wykładów otwartych prowadzonych przez praktyków”

27-11-17

Nie słuchaj rad „życzliwych”, mówiących: „Skończysz studia i dopiero wtedy zderzysz się z rzeczywistością”. My radzimy – zapytaj praktyka i czerp z mądrości tych, którzy szli już tą drogą.

20-11-17

W najbliższą środę kolejne wykłady w ramach „Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości – wykładów otwartych prowadzonych przez praktyków”. W tym tygodniu wykład dedykowany wszystkim kierunkom oraz dwa pozostałe wykłady specjalnie dla: mechatronik, mechanik i budow maszyn, inżynierii chemicznej i procesow

13-11-17

W najbliższą środę kolejne wykłady w ramach „Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości – wykładów otwartych prowadzonych przez praktyków”. W tym tygodniu wykład dedykowany wszystkim kierunkom oraz dwa specjalnie dla wskazanych kierunków.

06-11-17

W najbliższą środę kolejne wykłady w ramach „Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości – wykładów otwartych prowadzonych przez praktyków”. W tym tygodniu wykład dedykowany wszystkim kierunkom oraz dwa wykłady specjalnie dla inżynierii środowiska oraz informatyki.

24-10-17

W tym semestrze proponujemy wykłady praktyków dobrane tematycznie dla poszczególnych kierunków studiów. Nie zabraknie również wykładów dedykowanych wszystkim kierunkom.

  • 1

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: