Zapisy na zajęcia

Zapraszamy do zapisów na wykłady organizowane w ramach "Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości - wykładów otwartych prowadzonych przez praktyków".

Studenci ostatniego semestru studiów stacjonarnych I-go i II-go stopnia na wszystkich kierunkach naszej uczelni otrzymują wpis do suplementu potwierdzający uczestnictwo. 

Do uzyskania wpisu z przedmiotu "Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości – wykłady otwarte prowadzone przez praktyków" konieczny jest potwierdzony udział w co najmniej 5 wykładach.

Prosimy wybierać tematy jak najbardziej dopasowane do Państwa kierunku studiów i odpowiadające Państwa zainteresowaniom. Pierwszeństwo na wykładach będą miały osoby ze wskazanych, sugerowanych kierunków. 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

O prawidłowym zapisie na dany wykład informuje komunikat w przeglądarce:

„TWOJE ZGŁOSZENIE ZOSTAŁO PRZYJĘTE”

 

Dodatkowo, w każdy poniedziałek poprzedzający środowe wykłady, zapisane na dany tydzień osoby otrzymają maila z przypomnieniem o zajęciach
(przykładowo – osoby zapisane na zajęcia w dn. 25.10, otrzymają w poniedziałek 23.10. maila z przypomnieniem o zajęciach). 
UWAGA: Z racji wysyłki zbiorowej nasze maile mogą trafić do folderu "SPAM" - prosimy o jego sprawdzanie.

 

 W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mail: wykladyotwarte@po.opole.pl
lub tel. 77 449 8170

 

DATA

GODZ.

LP.

TEMAT

FIRMA

/INSTYTUCJA

SUGEROWANE KIERUNKI

ZAPISY

TYDZIEŃ I

25.10.

13.45-14.30

1

„Praktyczne aspekty odbiorów technicznych obiektów użytku publicznego”

Komenda Miejska PSP w Opolu

architektura; budownictwo; inżynieria bezpieczeństwa

ZAPISY ZAKOŃCZONE

14.40-15.25

2

„Jak odnaleźć się na rynku pracy po Informatyce?

– o korporacjach, start upach i doświadczeniach programisty Asseco Poland”

Asseco Poland

 informatyka

ZAPISY ZAKOŃCZONE

15.30-16.15

3

„Robotyka XXI wieku w przykładach”

AIUT Sp. z o.o.

 automatyka i robotyka; elektrotechnika

ZAPISY ZAKOŃCZONE

TYDZIEŃ II

08.11.

13.45-14.30

4

„Zarządzanie projektem wodno – kanalizacyjnym – rola inżyniera kontraktu”

ENVI Konsulting

 inżynieria środowiska

ZAPISY ZAKOŃCZONE

14.40-15.25

5

„cmd - tajniki wiersza poleceń systemu Windows dla programisty”

CODEFUSION

informatyka 

ZAPISY ZAKOŃCZONE

15.30-16.15

6

„Jak wygląda praca w korporacji"

Grzegorz Sojka

 wszystkie kierunki

ZAPISY ZAKOŃCZONE

TYDZIEŃ III

15.11.

13.45-14.30

7

„Jak zarobić na swoich marzeniach”

5 Żywiołów

  wszystkie kierunki

ZAPISY ZAKOŃCZONE

14.40-15.25

8

„Energetyka wiatrowa i systemy hybrydowe"

Windfield

inżynieria środowiska; energetyka; elektrotechnika; technologie energetyki odnawialnej 

ZAPISY ZAKOŃCZONE

15.30-16.15

9

„System Zarządzania Produkcją IAC”

International Automotive Components

logistyka; zarządzanie i inżynieria produkcji 

ZAPISY ZAKOŃCZONE

TYDZIEŃ IV

22.11.

13.45-14.30

10

„Innowacje w zakresie wielkoseryjnej produkcji części tłoczonych dla branży automotive”

MM System

 mechatronika; mechanika i budowa maszyn

ZAPISY ZAKOŃCZONE

14.40-15.25

11

wykład dot. chemii i prac badawczo-rozwojowych

Chespa Sp. z o.o.

 inżynieria chemiczna i procesowa

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

15.30-16.15

12

"How to… cv. Czyli stwórz dokument, który zapewni Ci wymarzoną pracę (w IT i nie tylko)"

Asseco Poland

wszystkie kierunki 

ZAPISY ZAKOŃCZONE

TYDZIEŃ V

29.11.

13.45-14.30

13

„ Architektura po studiach”

GRUPA SN ARCHITEKCI

 architektura

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

14.40-15.25

14

"Nowoczesne systemy zarządzania i sterowania produkcją – na przykładzie branży automotive"

International Automotive Components

 zarządzanie i inżynieria produkcji

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

15.30-16.15

15

 „System bezpieczeństwa żywności w zakładzie produkcyjnym”

Pasta Food Company 

 technologie żywności i żywienie człowieka

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

TYDZIEŃ VI

06.12.

13.45-14.30

16

„Robotyzacja w przemyśle”

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.

automatyka i robotyka; mechanika i budowa maszyn; mechatronika 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

14.40-15.25

17

„Poznaj firmę IFA i jej oferty pracy”

IFA

 wszystkie kierunki

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

15.30-16.15

18

„Rola nowoczesnego systemu monitoringu w zarządzaniu i optymalizacji żywotności turbin”

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

energetyka 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

TYDZIEŃ VII

13.12.

13.45-14.30

19

„Prefabrykowane konstrukcje dachowe w technologii płytki kolczastej MiTek”

Wiązar – System

budownictwo 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

14.40-15.25

20

„Inteligentny dom”

PPHU INSTALLTECH

 elektrotechnika; elektronika i telekomunikacja; inżynieria bezpieczeństwa; automatyka i robotyka 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

15.30-16.15

21

„Ścieżka kariery – od Sprzedawcy do Menedżera, Dyrektora”

Bank PeKaO SA w Opolu

 wszystkie kierunki

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Akademickie Biuro Karier przekaże do Centrum Obsługi Studenta wykaz osób, które uzyskają zaliczenie z „Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości – Wykłady Otwarte prowadzone przez praktyków”.

Na podstawie przekazanej listy pracownicy Centrum Obsługi Studenta dokonują wpisu w suplemencie do dyplomu.

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: