XIII edycja semestr zimowy 2019/2020

 

Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości semestr zimowy 2019/2020 - zaczynamy 20 listopada 2019 r.

W semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020 prowadzony będzie trzynasty cykl spotkań dla studentów pod nazwą „Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości - Wykłady Otwarte prowadzone przez praktyków”. 

 W celu uczestnictwa w zajęciach każdy student musi zapisać się na wybrane prelekcje za pośrednictwem formularzy zgłoszeniowych, dostępnych od 25 października 2019 r.

 

ZAJĘCIA odbywać się będą: 20 listopada i 27 listopada (w środę) w godzinach:

   I wykład: 13:45 – 14:30,

   II wykład: 14:40 – 15:25,

   III wykład: 15:30 – 16:15.

 

Dla kogo jest Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości?

W Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości wezmą udział studenci ostatniego semestru studiów stacjonarnych I i II stopnia takich kierunków jak:

Architektura, Budownictwo, Automatyka i Robotyka, Elektronika Przemysłowa, Elektrotechnika, Informatyka, Inżynieria Biomedyczna, Technologie Energetyki Odnawialnej, Inżynieria Bezpieczeństwa, Logistyka, Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Energetyka, Inżynieria Środowiska (studia prowadzone w języku angielskim), Mechanika i Budowa Maszyn, Mechanika i Budowa Maszyn (studia prowadzone w języku angielskim), Mechatronika

 

Jaka jest forma zaliczenia wykładów?

Do uzyskania zaliczenia z przedmiotu "Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości" konieczny jest potwierdzony udział w co najmniej 3 wykładach.

Na podstawie przekazanej listy pracownicy Centrum Obsługi Studenta dokonują odpowiedniego wpisu w suplemencie do dyplomu.

Udział w Akademii regulują zapisy zarządzenia Rektora Politechniki Opolskiej nr 9/2018 z dnia 16 lutego 2018 r. w sprawie dodatkowych zajęć dla studentów realizowanych pn.: „Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości – wykłady otwarte prowadzone przez praktyków”.

 

Kiedy i gdzie odbywają się wykłady?

GDZIE: aula nr 25 w budynku Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii nr 9a, przy ul. Prószkowskiej 76 (II Kampus PO), 

 

Jaka jest organizacja zajęć?

 W każdym tygodniu zajęć w ciągu jednej środy odbywają się 3 różne wykłady.

 Studenci mają możliwość wyboru wykładów, w których chcą uczestniczyć.

W celu uczestnictwa w zajęciach każdy student musi zapisać się na wybraną prelekcję za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mail: wykladyotwarte@po.opole.pl 

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: