XII edycja - semestr letni 2018/2019

Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości semestr letni 2018/2019 

W semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019 r. zapraszamy na dwunasty cykl spotkań dla studentów pod nazwą „Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości - wykłady otwarte prowadzone przez praktyków”. 

 

DLA KOGO--> studenci ostatniego semestru studiów stacjonarnych I i II stopnia takich kierunków jak: BUDOWNICTWO; AUTOMATYKA I ROBOTYKA; INFORMATYKA; LOGISTYKA; ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI; INŻYNIERIA ŚRODOWISKA; INŻYNIERIA ŚRODOWISKA (ENG.); MECHANIKA I BUDOWA MASZYN; MECHATRONIKA; FIZJOTERAPIA; TURYSTYKA I REKREACJA; WYCHOWANIE FIZYCZNE; ADMINISTRACJA; EKONOMIA; ZARZĄDZANIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KIEDY?  --> począwszy od 3 kwietnia aż do 15 maja w każdą środę w godzinach:

   I wykład: 13:45 – 14:30,

   II wykład: 14:40 – 15:25,

   III wykład: 15:30 – 16:15

 

GDZIE? --> sala nr 124 w budynku Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii nr 9, przy ul. Prószkowskiej 76 (II Kampus PO, I piętro)

 

FORMA ZALICZENIA? --> do uzyskania zaliczenia z przedmiotu "Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości" konieczny jest potwierdzony udział w co najmniej 3 wykładach.

Na podstawie przekazanej listy pracownicy Centrum Obsługi Studenta dokonują odpowiedniego wpisu w suplemencie do dyplomu.

Udział w Akademii regulują zapisy zarządzenia Rektora Politechniki Opolskiej nr 9/2018 z dnia 16 lutego 2018 r. w sprawie dodatkowych zajęć dla studentów realizowanych pn.: „Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości – wykłady otwarte prowadzone przez praktyków”.

 

ORGANIZACJA ZAJĘĆ? --> w każdym tygodniu zajęć w ciągu jednej środy odbywają się 3 różne wykłady.

 Studenci mają możliwość wyboru wykładów, w których chcą uczestniczyć.

 W celu uczestnictwa w zajęciach każdy student musi zapisać się na wybraną prelekcję za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

 

KONTAKT E-MAIL --> wykladyotwarte@po.opole.pl 

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: