Spotkania z biznesem

 

Przełącz się na praktyczne myślenie!

W nowym roku akademickim  wkraczamy z nową formułą. Wiemy, że praktyczna strona kształcenia ma dla Was duże znaczenie.  Sygnalizujecie to w prowadzonych przez nas badaniach. Spełniając Wasze oczekiwania inaugurujemy „Spotkania z biznesem”.

Na początek zagościmy z nimi na Wydziale Ekonomii i Zarządzania (WEiZ – dziękujemy za gościnę i otwartość), ale zapewniamy, że w kolejnych semestrach pojawimy się także na innych wydziałach i tam również sprowadzimy znaczące firmy z regionu :)

Spotkania mają charakter warsztatowo-wyjazdowy, co oznacza, że student biorący udział w danym cyklu skorzysta z udziału w praktycznym warsztacie prowadzonym przez przedstawiciela firmy  oraz weźmie udział w wizycie studyjnej  w siedzibie przedsiębiorstwa.

W tym semestrze mamy dla WEiZ aż cztery firmy do wyboru.

 Taka forma kontaktu z biznesem służy budowaniu pozytywnego wizerunku współpracujących z nami pracodawców, ale przede wszystkim daje Wam możliwość ciągłego doskonalenia, nie tylko w tradycyjnych formach i nie tylko poprzez zajęcia z wykładowcami akademickimi.

Poznajecie firmy z regionu „od środka”, poznajecie specyfikę ich działalności, a biorąc udział w warsztatach czerpiecie wiedzę od praktyków, czyli prosto u źródła. Dużo łatwiej poruszać się po rynku pracy z solidną porcją praktycznej wiedzy.

Czy można chcieć więcej? Wiadomo, że tak. Dlatego po skorzystaniu z naszej oferty otrzymacie certyfikat uczestnictwa. Nigdy nie wiadomo czy nie stanie kartą przetargową w CV :) Być może propozycję pracy otrzymacie tuż po warsztatach lub podczas wizyty studyjnej.

Nie musicie się rekrutować, wykładowcy Wydziału Ekonomii i Zarządzania zadbali o Wasz udział, przypisując  Was do właściwej firmy, zgodnie z programem i w ramach obowiązujących zajęć.

 

Spotkania z biznesem

Lp.

Nazwa firmy

Tytuł warsztatu

1.

Intersilesia Mcbride

 

"Zarządzanie zmianą"

2.

Saint - Gobain

"Zaawansowane metody rekrutacji -  Assessment center w praktyce"

3.

Alior Bank

"Techniki sprzedaży"

 

4.

International Automotive Components (IAC)

 

„Dlaczego firmom są potrzebne Kluczowe Wskaźniki Efektywności (KPIs)?”

 

Pracodawców zainteresowanych taką formą współpracy zachęcamy do kontaktu: abk@po.opole.pl

 

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: