Nutricia Zakłady Produkcyjne

• Branże: Produkcja
  • Liczba ofert: 4

NUTRICIA należąca do Grupy Spółek Danone to lider rynku odżywek dla dzieci i niemowląt w Europie. Dzięki wdrażaniu cyfrowych rozwiązań w obszarze produkcji doskonalimy ergonomię pracy, umożliwiamy stały dostęp do filmów instruktażowych i potrzebnych informacji, automatyzujemy powtarzalne i skomplikowane procesy. DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.