Black Cat Company

• Branże: Doradztwo/Consulting/Usługi doradcze, Edukacja

Inspirujemy ludzi i firmy do podążania własną ścieżką. Wspieramy w budowaniu silnych i konkurencyjnych marek w oparciu o autentyczność, wartości i indywidualne potrzeby klientów. Pomagamy firmom i osobom indywidualnym zrealizować swoją misję, wizję i pomysły. Z nami zbudujesz silną i konkurencyjną markę osobistą, i markę firmy oraz zrealizujesz najbardziej "szalony" pomysł. Prowadzimy warsztaty, szkolenia i webinary z zakresu budowania marki, strategii rozwoju firmy, modelowania biznesowego, budowania marki pracodawcy, sztuki komunikacji, negocjacji i mediacji, budowania wizerunku i autoprezentacji. Szkolenia i warsztaty „szyjemy na miarę”, na miarę Twoich potrzeb. Dodatkowo prowadzimy doradztwo oraz business coaching.