LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

• Branże: Inżynieria/Technika, Motoryzacja, Produkcja

W LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. tworzymy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwijamy! Jesteśmy jednym z największych na świecie producentów baterii litowo-jonowych do aut elektrycznych i jedynym tego typu zakładem w Europie. Od 2016 roku działamy w Biskupicach Podgórnych w gminie Kobierzyce pod Wrocławiem. Nasze baterie napędzają samochody takich marek jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Nasz zintegrowany system obejmuje produkcję wszystkich komponentów baterii – elektrody, ogniwa, moduły i akumulatory oraz serwis techniczny.

Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych. Nasza międzynarodowa firma stale się rozwija tworząc nowe miejsca pracy w wielu różnych działach. Produkcja baterii litowo-jonowych to wieloetapowy proces, dlatego cały czas potrzebujemy nowych inżynierów, techników oraz operatorów. Dołącz do nas i zmieniaj z nami oblicze współczesnej motoryzacji!

Jak wygląda rekrutacja

Kandydat przesyła nam swoje CV za pośrednictwem strony internetowej www.lgensol.pl lub zewnętrznych portali rekrutacyjnych. Zgłoszenie trafia do weryfikacji i jeśli zawarte w nim doświadczenie kandydata odpowiada potrzebom procesów rekrutacyjnych, to wówczas dział rekrutacji kontaktuje się z daną osobą w celu potwierdzenia zainteresowania pracą w naszej firmie. Kolejnym krokiem jest rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy podczas której potencjalny przełożony wraz z rekruterem weryfikują wiedzę kandydata pod kątem pracy na danym stanowisku. Jeśli kandydat pozytywnie wypadnie podczas spotkania - otrzymuje pozytywną wiadomość oraz skierowanie na badanie lekarskie, które może wykonać w placówce na terenie firmy lub wybranym przez siebie oddziale. Pracodawca ma prawo poinformować kandydata o decyzji po rozmowie kwalifikacyjnej do dwóch tygodni od jej terminu.

Praktyki

Praktyki w LG Energy Solution Wrocław z reguły organizowane są w okresie letnim i dotyczą wybranych stanowisk.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt indywidualny kierując wiadomości mailowe na adres lgrekrutacja@lgensol.com

Staże

Staże w LG Energy Solution Wrocław z reguły organizowane są w okresie letnim i dotyczą wybranych stanowisk.

Szkolenia i rozwój

Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest rozwój w miejscu pracy, dlatego w LG Energy Solution Wrocław działa specjalny dział zajmujący się szkoleniami i rozwojem, który regularnie organizuje różnego rodzaju kursy dla naszych pracowników. Dzięki temu mogą oni poszerzać swoją wiedzę, umiejętności i zdobywać dodatkowe kwalifikacje i uprawnienia.

Benefity

Oprócz rynkowego wynagrodzenia proponujemy naszym pracownikom takie benefity jak:

- Pakiet szkoleń,
- Dofinansowanie do posiłków kuchni polskiej oraz koreańskiej,
- Prywatną opiekę medyczną w tym pakiet podstawowej opieki bezpłatny,
- Program Poleceń Pracowniczych,
- Kartę Multisport Plus w atrakcyjnej cenie,
- Dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
- Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych,
- Różnorodne możliwości rozwoju,