Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.

• KONTAKT:
  • 532 749 090
  • Branże: Górnictwo i hutnictwo, Inżynieria/Technika, Mechanika, Ochrona środowiska, Produkcja

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A. oraz Lhoist Bukowa sp. z o.o. należą do Grupy Lhoist, która jest światowym liderem w produkcji wapna, wapna dolomitowego i wyrobów wapienniczych. Zakłady w Polsce wchodzą w skład dywizji regionalnej Lhoist Europa Centralna, w której skład oprócz Polski wchodzą Czechy i Słowacja. Lhoist łączy w sobie zalety przeszłości i przyszłości: tradycyjną kulturę firmy przemysłowej i dynamiczne przedsiębiorcze podejście.

Szacunek
, uczciwość, odwaga to nasz fundament w działaniu i serce kultury pracy w Lhoist. Poszukujesz zawodowych wyzwań i stabilnego zatrudnienia? Dołącz do nas – razem zmienimy świat… na lepsze. Studentów zapraszamy do udziału w stażach i praktykach. Absolwentów do aplikowania na otwarte pozycje. Jako nasz Pracownik będziesz miał(-a) możliwość brania udziału w ciekawych projektach, szkoleniach w kraju i za granicą oraz korzystania z oferty Uniwersytetu Lhoist.