Nasi pracodawcy


Biuro zajmuje się projektowaniem w zakresie inżynierii środowiska - instalacje, sieci, przyłącza sanitarne.

Biuro Usług Turystycznych i Rehabilitacyjnych "ALF" świadczy swe usługi już od 1991 roku. Jesteśmy małą firmą, której daleko do korporacji, mimo to zawsze dbamy o najwyższy standard organizowanych przez nas imprez.

Producent pasz dla zwierząt hodowlanych oferujący szeroką gamę środków żywienia zwierząt, a także produktów higieny oraz maszyn rolniczych.

Firma Brökelmann Polska zajmuje się specjalistyczną obróbką profili aluminiowych. Jej głównymi klientami są wiodące marki PREMIUM producentów działających w branży samochodowej. Przedsiębiorstwo jest częścią koncernu Knauf Interfer. Na polskim rynku firma funkcjonuje od ponad 20 lat. Od 2011 roku ma swoją siedzibę w Opolu.

BRANDEKOR zajmująca się projektowaniem, wdrażaniem i produkowaniem przeróżnych form reklamy zarówno z zakresu reklamy outdorowej, jak i wewnętrznej. Pracownia reklamy i dekoracji zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i produkowaniem różnych form reklamy, zarówno z zakresu reklamy outdorowej, jak i wewnętrznej. Nasze realizacje podzieliliśmy na kilka kategorii: reklama świetlna (litery 3D z plexi...

WE EMPOWER TECH COMPANIES WITH DEVELOPMENT TEAMS FROM WORLD'S HOT-SPOT OF SOFTWARE TALENTS - POLAND.

BUDEX PL Sp. z o.o. jest firmą budowlaną założoną 16 stycznia 2018 roku w Opolu. Specjalizujemy się w realizacji konstrukcji żelbetowych i murowych obiektów przemysłowych, użytkowych i mieszkalnych. Obszar naszej działalności obejmuje obecnie południową część Niemiec i skupia się głównie w obrębie miast Monachium, Augsburg, Neu-Ulm i Stuttgart. Firmę tworzy zespół specjalistów z długoletnim doświa...

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Jest również rozpoznawalna i ceniona od wielu lat za granicą. Początki naszej działalności sięgają roku 1968, kiedy powołano Centralę Handlu Zagranicznego budownictwa Budimex. Grupa Budimex zatrudnia prawie 5 tys. osób i współpracuje rocznie z 12 tys. kontrahentów realizując ponad 100 kontraktów w ciągu roku.

Firma z ponad 23 letnim doświadczeniem BUDNEX DEWELOPER SP. Z O.O. jedna z największych spółek deweloperskich w województwie lubuskim

Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: