Nasi pracodawcy


Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dzięki 8-letniemu doświadczeniu zdobytemu w branży HR wiemy, że kandydaci oczekują szybkiego zatrudnienia, a pracodawcy liczą na lojalnych, a zarazem wartościowych pracowników. Sprawnie pomagamy w odpowiednim połączeniu kandydatów z pracodawcami. Dzięki temu powstają zespoły gotowe do ...

Sprzedaż systemów Laserowych CNC oraz inne rozwiązania (urządzenia, akcesoria, chemia) dla branży przemysłowej i reklamowej.

Maersk Line is the world’s largest container shipping company, known for reliable, flexible and eco-efficient services. We operate 610 container vessels and provide ocean transportation in all parts of the world. But not only do we power some of the world’s largest ships – we also propel the growth ambitions of businesses and individuals all over our planet. Every day our 7,000 seafarers and 25,00...

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Manpower tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają klientom na całym świecie osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność.

Firma MK Dach System Budownictwo Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach jest spółką działającą na rynku budowlanym od wielu lat. Firma jest wiodącym wykonawcą dachów płaskich w technologii membran PVC i elewacji w sektorze inwestycji komercyjnych, przemysłowych i użyteczności publicznej na terenie całego kraju jak i krajów ościennych.

Działalnością Mo-BRUK S.A. jest gospodarka odpadami w tym odbiór, odzysk i unieszkodliwianie. Jesteśmy jedną z nielicznych na rynku polskim spółką zajmującą się odzyskiem odpadów nieorganicznych według własnych opatentowanych technologii, a także jednym z czołowych producentów paliw alternatywnych.

Jesteśmy firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partner...

Jesteśmy spółką budowlano – deweloperską, wchodzimy w skład grupy SPEC-BAU specjalizującej się w Generalnym wykonawstwie obiektów.

Ocean Events to pełen pasji zespół zawodowców i specjalistów z najwyższej półki. Niczym wojownicy realizujemy projekty, które wydają się niemożliwe, współpracując z najlepszymi w Polsce. · Doświadczenie i innowacyjność, które łączy pasja i odwaga. · Kreacja poparta nowoczesną technologią. · Działanie pod presją czasu nie ma dla nas znaczenia. · Pracujemy z klientem, a nie z briefem i papierami...

OPTeam SA jest firmą informatyczną z bogatym doświadczeniem, sięgającym czasów akademickich założycieli. Naszą ofertę adresujemy do Klientów instytucjonalnych. Zakres usług jest wynikiem analizy potrzeb Klientów oraz strategii rozwoju OPTeam SA w kierunku nowych technologii.

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: