Nasi pracodawcy


FAMUR FAMAK S.A. to renomowany producent urządzeń transportowo-dźwigowych, działający z powodzeniem na rynku krajowym i zagranicznym od ponad 60 lat. Jesteśmy zespołem sześciuset pracowników posiadających najwyższe kwalifikacje w zakresie projektowania, produkcji i zarządzania. Stale poszukujemy elastycznych i wykwalifikowanych pracowników z różnych obszarów, którzy wraz z nami wytwarzać będą prod...

Firma znajduje sie w Niemodlinie, zajmuje sie produkcja konstrukcji stalowych. Zatrudnia około 80 osób.

Firma Mazur z siedzibą w Bytomiu, to firma rodzinna, która od 1994 roku specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu zjeżdżalni wodnych, atrakcji basenowych i systemów uzdatniania wody. Firma posiada swój oddział w Pustkowie, gdzie znajduje się druga hala produkcyjna dedykowana technologii L-RTM.

Jesteśmy firmą o profilu technicznym

Fundacja działa w zakresie edukacji osób dorosłych

Grupa Górażdże to wiodący producent cementu, betonu towarowego i kruszyw, członek międzynarodowego koncernu HeidelbergCement

Firma projektowo-budowlano-doradcza z branży gazowej. Projektujemy i budujemy: sieci, przyłącza, instalacje i stacje gazowe. Naszymi głównymi Zleceniodawcami są: PSG Sp.zo.o., Gaz-System S.A., PGNiG.

Automatyzujemy od 2000 r. Realizujemy projekty dla największych firm rynków automotive i aviation. Pracowaliśmy i pracujemy przy nowatorskich instalacjach i nowoczesnych technologiach przemysłowych.

Firma - GARANT Personal GmbH działa w sektorze usług od ponad 23 lat. Obecnie zatrudniamy ponad 2000 osób i jesteśmy dostępni dla naszych Partnerów w 17 oddziałach na terenie Niemiec. Nasza oferta obejmuje m. in.: pośrednictwo, wyszukiwanie i nabór odpowiedniego personelu czy indywidualne doradztwo personalne.

GI GROUP jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: