Nasi pracodawcy


Jesteśmy firmą, która efektywnie dobiera kapitał ludzki do organizacji oraz usprawnia jej procesy personalne. Trzon naszej działalności to procesy rekrutacyjno – selekcyjne. Specjalizujemy się również w doradztwie organizacyjnym oraz towarzyszących temu szkoleniach. Od początku naszego istnienia zaufały nam firmy znane i cenione. Pośród naszych Klientów znajdują się głównie średnie i duże orga...

Firma Efektywniej działa na rynku od roku 2012. Misją przedsiębiorstwa jest działalność prowadząca do efektywnego gospodarowania energią, podnoszenie świadomości, zaszczepianie dobrych praktyk i rozwiązań w przedsiębiorstwach oraz w domach prywatnych. Specjalizujemy się w wykonywaniu audytów energetycznych, certyfikatów energetycznych, analizie odnawialnych źródeł energii, szeroko rozumianym dor...

Produkcji elektrycznych urządzeń rozdzielczych i sterowniczych niskiego napięcia dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego, przemysłu, energetyki, oraz automatyzacji procesów produkcji. Kompleksowe usługi w zakresie projektowania elektrycznych urządzeń rozdzielczych i sterowniczych niskiego napięcia dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego przemysłu, energetyki, oraz automatyzacji procesów produkcji....

Spółka z o.o. z udziałem kapitału zagranicznego (duńskiego). Producent różnego rodzaju skrzynek stalowych, nierdzewnych. Oferuje najlepsze i innowacyjne rozwiązania systemów szaf, obudów, rozdzielnic.

empik to największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Już od 67 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem inwestycji począwszy od przygotowania planów i strategii długofalowych, poprzez identyfikację niezbędnych działań inwestycyjnych i formułowanie zakresu przedsięwzięć w studiach wykonalności i wnioskach o dofinansowanie. Kompleksowy nadzór inwestorski w roli Inżyniera kontraktu to jedna z naszych podstawowych specjalności. Zapewniamy wielobranżowy, profe...

Grupa Eurocash jest na rynku polskim liderem w hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Exelmedia - Agencja Marketingu Internetowego. Naszą specjalnością jest marketing w wyszukiwarkach internetowych dla małych i średnich firm. Reklama Google AdWords, pozycjonowanie SEO stron internetowych, to tylko część usług, które proponujemy naszym partnerom.

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: