Nasi pracodawcy


DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy....

Firma DJP działa na rynku polskim od 26 lat. Rozwijamy się dynamicznie w branży elektrotechnicznej związanej z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w oświetleniu i w związku z tym pragniemy powiększyć nasz Zespół.

Jesteśmy firmą, która efektywnie dobiera kapitał ludzki do organizacji oraz usprawnia jej procesy personalne. Trzon naszej działalności to procesy rekrutacyjno – selekcyjne. Specjalizujemy się również w doradztwie organizacyjnym oraz towarzyszących temu szkoleniach. Od początku naszego istnienia zaufały nam firmy znane i cenione. Pośród naszych Klientów znajdują się głównie średnie i duże orga...

Spółka z o.o. z udziałem kapitału zagranicznego (duńskiego). Producent różnego rodzaju skrzynek stalowych, nierdzewnych. Oferuje najlepsze i innowacyjne rozwiązania systemów szaf, obudów, rozdzielnic.

empik to największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Już od 67 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem inwestycji począwszy od przygotowania planów i strategii długofalowych, poprzez identyfikację niezbędnych działań inwestycyjnych i formułowanie zakresu przedsięwzięć w studiach wykonalności i wnioskach o dofinansowanie. Kompleksowy nadzór inwestorski w roli Inżyniera kontraktu to jedna z naszych podstawowych specjalności. Zapewniamy wielobranżowy, profe...

Grupa Eurocash jest na rynku polskim liderem w hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

FAMET S.A.- najnowocześniejsza firma w swojej branży, jeden z największych pracodawców oraz najdynamiczniej rozwijająca się w regionie, dająca możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń, awansów oraz atrakcyjnego wynagrodzenia oferuje pracę na stabilnych warunkach w oparciu o umowę o pracę z pełnym zabezpieczeniem socjalnym i ubezpieczeniowym. Spółka specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, dost...

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: