Nasi pracodawcy


Firma - GARANT Personal GmbH działa w sektorze usług od ponad 23 lat. Obecnie zatrudniamy ponad 2000 osób i jesteśmy dostępni dla naszych Partnerów w 17 oddziałach na terenie Niemiec. Nasza oferta obejmuje m. in.: pośrednictwo, wyszukiwanie i nabór odpowiedniego personelu czy indywidualne doradztwo personalne.

Agencja doradztwa personalnego

IFA Powertrain Polska należy do grupy IFA Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej. Współpracujemy z czołowymi koncernami motory- zacyjnymi, są to m.in.: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler , Audi, Porsche, Ford, Ferrari. W IFA Powertrain Polska będziemy produkować m.in. półosie dla grupy Daimler.


iii

ii

Biuro doradczo-projektowe z siedzibą we Wrocławiu, oferujące specjalistyczne usługi w dziedzinie inżynierii bezpieczeństwa pożarowego.

neva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów. Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działaj...

Firma Interdont - Support Q Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku szkoleń i doradztwa od 26 lat. Działamy na terenie całego kraju, głównie w branży motoryzacyjnej w zakresie szkoleń, wdrożeń QMS, doradztwa jakościowego i Control & Rework.

IT hunters to zespół headhunterów z doskonałą znajomością branży IT oraz najnowocześniejszych technik rekrutacyjnych. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, znajomość rynku, kontakty branżowe, a także nowatorskie sposoby i narzędzia rekrutacyjne. Wspieramy rozwój polskich i zagranicznych firm dostarczając pracowników o unikatowych kompetencjach i umiejętnościach.

Producent systemów odpylania. projektowanie i produkcja urządzeń odpylających i instalacji. Obróbka metali, blach. Produkcja filtrów, zbiorników, cyklonów itp. Budowa maszyn

Policja umundurowana i uzbrojona formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: