Konkursy

05-11-19

CEMEX Polska wspólnie z Urzędem Miasta Chełm i miesięcznikiem Builder ogłaszają konkurs pod nazwą „Młoda Architektura dla Miasta”.

05-11-19

STENA Recycling zaprasza studentów zainteresowanych rozwiązaniami gospodarki cyrkulacyjnej do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu „STENA CIRCULAR ECONOMY AWARD – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego”.

29-10-19

Trwa konkurs o staż, organizowany przez Agencję AFTERWEB. Udział w konkursie mogą wziąć licealiści i studenci, którzy dobrze odnajdują się w internetowym świecie.

25-10-19

Rusza kolejna edycja konkursów, które pozwalają zdobyć poszukiwane na rynku pracy doświadczenie w formie, którą można łatwo połączyć ze studiami.

14-10-19

TAURON ogłasza VI edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową w roku akademickim 2018/2019. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 października br.

09-10-19

Departament Badań i Rozwoju Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. zaprasza do wzięcia udziału w V edycji konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG – MIP 2019, na projekt badawczo-rozwojowy dla GK PGNiG. To już piąta edycja konkursu, który organizowany jest nieprzerwanie od 2015 roku. Skierowany jest do studentów oraz doktorantów i ma na celu wyszukanie innowacyjnych projektów i pomysłów z obszarów działalności Grupy Kapitałowej PGNiG, promowanie polskiej myśli naukowej oraz służy budowaniu bezcennej współpracy biznesu ze światem nauki.

09-10-19

Program edukacyjno-mentoringowy, którego celem jest edukacja młodych kobiet, studentek aspirujących do pełnienia kluczowych ról w organizacjach. Zakłada także kształcenie kobiet i mężczyzn w zakresie różnic płci i tego, jak korzystać z tego potencjału we współpracy na płaszczyźnie zawodowej.

04-10-19

Już 1 października ruszają zapisy do 4. edycji konkursu 3Mind organizowanego przez 3M. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zacznij zmieniać świat już dziś przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju. Zwycięska drużyna otrzyma grant w wysokości 10 000 zł na realizację swojego projektu oraz zostanie nagrodzona podczas uroczystej Gali Finałowej konkursu 3Mind – „Działaj dziś – zmieniaj jutro!”.

Konkurs programistyczny #challengePZU!
23-08-19

Konkurs programistyczny #challengePZU! ChallengeRocket wraz z największą firmą ubezpieczeniową w Polsce - PZU – organizuje wyzwanie programistyczne pod nazwą #challengePZU.

25-06-19

Weź udział w VI edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową w roku akademickim 2018/2019 zapraszamy tegorocznych absolwentów studiów inżynierskich i magisterskich.

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: