Aktualności

Wakacyjny, płatny staż w Polsce?
16-04-18

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to kilkadziesiąt najlepszych polskich firm w jednym miejscu i ponad 100 płatnych staży do wyboru. Rekrutacja do jednego z najstarszych polskich programów stażowych już trwa!

16-04-18

Już w środę kolejna dawka wiedzy, swoim doświadczeniem podzielą się z nami: Krzysztof Drynda, wiceprezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej “INVEST-PARK”; Justyna Szulc i Marcin Staśko, reprezentanci firmy IFA oraz Sławomir Lesiak - Dyrektor Techniczny Tranz-Tel Sp. z o.o.

Wakacyjny staż studencki VELUX w Danii
12-04-18

Firma VELUX pragnie zaprosić studentów architektury do udziału w piętnastej edycji konkursu o staż w biurze architektonicznym firmy VELUX w Danii.

Rozpoczynając karierę zawodową posłuchaj rad ekspertów – startuje X edycja Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości
09-04-18

Spotkania z trenerami i coach’ami biznesu czy znanymi prelegentami, którzy odnieśli w życiu zawodowym sukces, potrafią być bardzo kosztowne i odbywają się zwykle w stolicy. Politechnika Opolska organizuje takie spotkania dla swoich studentów za darmo i serdecznie zaprasza do udziału wszystkich.

23-03-18

Okazuje się, że kalendarz Politechniki Opolskiej rządzi się swoimi prawami – u nas święto pracy przypada zawsze w marcu, a nie w maju, zastępując dzień wagarowicza.

Przejmij stery i rusz na podbój świata IT
23-03-18

Poszukujesz wakacyjnych płatnych praktyk w firmie technologicznej, które pozwolą Ci poznać tajniki pracy inżyniera oprogramowania oraz nabyć praktyczną wiedzę i umiejętności? Sprawdź propozycję firmy Future Processing, która właśnie rozpoczęła nabór do kolejnej edycji swojego programu praktyk stude

23-03-18

Chcesz sprawdzić się jako Project Manager? Zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszy projekt promujący recykling aluminiowej puszki po napojach.

23-03-18

Program ma na celu aktywizację oraz przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci i młodzieży z małych miasteczek i wsi w całej Polsce.

Konkurs „Warm up your business” - twój pomysł na biznes w dziedzinie energetyki
22-03-18

Energetyka Cieplna Opolszczyzny i Park Naukowo Technologiczny w Opolu uruchamiają konkurs na najlepszy pomysł na biznes w dziedzinie energetyki.

20-03-18

21 marca nasze biuro zamykamy i przenosimy się do Łącznika, gdzie trwają X Akademickie Targi Pracy.

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: