Aktualności

Inkubator Innowacji - projekt dla ludzi z pomysłem
04-08-17

Chcesz zmieniać warunki panujące na rynku pracy? Masz ciekawy i nowatorski pomysł na narzędzie poprawiające sytuację zawodową osób młodych wchodzących na rynek pracy, niepełnosprawnych lub osób 50+?

Znasz IT? Znasz język niemiecki? Szukasz pracy w regionie? Pracuj w Opolu!
28-07-17

Kończysz studia i chcesz pracować w zawodzie, robić to, co lubisz i czego uczyłeś się przez wszystkie lata studiów? Jesteś absolwentem Politechniki Opolskiej i szukasz zatrudnienia w rodzinnych stronach?

Ogólnopolski konkurs dla studentów uczelni technicznych ENGINEER STUDENT AWARD 2017 - infrastruktura torowa
14-07-17

WYGRAJ STAŻ W NIEMCZECH, 3000 ZŁ ORAZ MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA BADAŃ I ROZWOJU WŁASNYCH PROJEKTÓW

Bądź wyrozumiały, nasza strona jest "w budowie"
06-07-17

Bądź wyrozumiały, nasza strona jest "w budowie"

Program „Staże Prezesa NBP” w Centrali i Oddziałach Okręgowych Narodowego Banku Polskiego
06-07-17

Profesor Adam Glapiński, Prezes Narodowego Banku Polskiego, zaprasza absolwentów uczelni krajowych i zagranicznych do udziału w kolejnej edycji Programu „Staże Prezesa NBP”.

Programy rozwojowe firmy TESCO
05-07-17

Zdobywanie doświadczenia jeszcze w trakcie studiów to bezcenny kapitał na przyszłość. Dlatego studentom i absolwentom studiów licencjackich oraz wyższych magisterskich firma TESCO proponuje pakiet programów rozwojowych.

Konkurs VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu
30-06-17

Zapraszamy do udziału w XII edycji Konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne, a prace można składać do 31 lipca br.

Ambasador Atos poszukiwany!
27-06-17

Jesteś studentem, ale już teraz chcesz rozwijać swoje kompetencje w firmie, która jest światowym liderem w branży IT? Masz głowę pełną pomysłów i jesteś mistrzem budowania relacji? Świetnie się składa! Aplikuj online i znajdź u nas swoje miejsce!

22-06-17

Zaliczenie z Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości Dział Współpracy i Rozwoju przekaże do Centrum Obsługi Studenta listę osób, które uzyskały zaliczenie z Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości.

05-06-17

Za nami 26 wykładów z cyklu „Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości – wykłady otwarte prowadzone przez praktyków”. 7 czerwca mamy dla Was 3 ostatnie propozycje i 3 obecności do zgarnięcia. Zapraszamy w najbliższą środę od godz. 13.45 do auli nr 25 w budynku nr 9, przy ul. Prószkowskiej 76.

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: