Aktualności

16-10-19

3M po raz kolejny łączy siły z Programem Lean in STEM Fundacji Perspektywy i zaprasza na Podwieczorek Technologiczny studentki kierunków ścisłych. Zapisy na wydarzenie nadal trwają.

14-10-19

TAURON ogłasza VI edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową w roku akademickim 2018/2019. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 października br.

ifm Hackathon 2019
11-10-19

ifm Hackathon to pierwszy w regionie maraton projektowania. W trakcie kilkudziesięciu godzin zmagań, 3 – 4 osobowe drużyny, stworzą prototypy urządzeń. Dla najlepszych drużyn przewidziano atrakcyjne nagrody!

Szkolenia specjalistyczne firmy TURCK – ruszają zapisy
10-10-19

Tych, których interesują rozwiązania chmurowe, programowanie FLC, czy technologie IO-Link informujemy, że znowu będzie szansa na poznanie tych zagadnień i to za darmo.

09-10-19

Departament Badań i Rozwoju Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. zaprasza do wzięcia udziału w V edycji konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG – MIP 2019, na projekt badawczo-rozwojowy dla GK PGNiG. To już piąta edycja konkursu, który organizowany jest nieprzerwanie od 2015 roku. Skierowany jest do studentów oraz doktorantów i ma na celu wyszukanie innowacyjnych projektów i pomysłów z obszarów działalności Grupy Kapitałowej PGNiG, promowanie polskiej myśli naukowej oraz służy budowaniu bezcennej współpracy biznesu ze światem nauki.

09-10-19

Program edukacyjno-mentoringowy, którego celem jest edukacja młodych kobiet, studentek aspirujących do pełnienia kluczowych ról w organizacjach. Zakłada także kształcenie kobiet i mężczyzn w zakresie różnic płci i tego, jak korzystać z tego potencjału we współpracy na płaszczyźnie zawodowej.

04-10-19

Jedyne co musisz, to otworzyć się na dobrą zabawę i skompletować drużynę

04-10-19

Już 1 października ruszają zapisy do 4. edycji konkursu 3Mind organizowanego przez 3M. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zacznij zmieniać świat już dziś przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju. Zwycięska drużyna otrzyma grant w wysokości 10 000 zł na realizację swojego projektu oraz zostanie nagrodzona podczas uroczystej Gali Finałowej konkursu 3Mind – „Działaj dziś – zmieniaj jutro!”.

03-10-19

Poradnik pn. „Najlepsze praktyki w poszukiwaniu pracy. Sprawdź, jak szukać pracy!”

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: