Aktualności

11-12-19

Od października studentom i absolwentom uczelni nadarzają się okazje wyjątkowe i bezcenne.

10-12-19

Dopiero kończysz studia i chcesz zapewnić sobie dynamiczny start kariery? Pamiętaj, że swoją markę możesz zacząć budować już teraz.

03-12-19

Automatyzacja kojarzy się z maszynami wykonującymi mechaniczne czynności w fabrykach czy androidami przypominającymi wyglądem człowieka. Obecnie to jednak przede wszystkim tzw. robotyzacja procesów biznesowych.

26-11-19

Wystartował nabór zgłoszeń do 16. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

25-11-19

Na zimową edycję „Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości – wykładów otwartych prowadzonych przez praktyków” zapraszamy w szczególności WBiA, WEAiI,WIPiLm, WIST oraz Wydział Mechaniczny.

19-11-19

Portal Praca.pl wraz z ekspertem z agencji HR Trenkwalder przedstawia ranking zawodów i umiejętności, które będą poszukiwane przez pracodawców i które gwarantują dobre zarobki oraz dają wiele możliwości budowania kariery.

15-11-19

Na zimową edycję „Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości – wykładów otwartych prowadzonych przez praktyków” zapraszamy w szczególności WBiA, WEAiI,WIPiLm, WIST oraz Wydział Mechaniczny.

14-11-19

W dniu 14.11.2019 r Akademickie Biuro Karier będzie nieczynne. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

13-11-19

Bezpłatne spotkania i prelekcje ludzi biznesu

Darmowe szkolenia specjalistyczne dla studentów i absolwentów w ramach cyklu BazaR
07-11-19

Od października do grudnia studenci i absolwenci Politechniki Opolskiej mogą skorzystać z darmowych szkoleń specjalistycznych

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: