Aktualności

05-10-18

Nie musisz się przygotowywać, nie musisz mieć niczego poza telefonem z dostępem do Internetu, nie musisz startować z określonego miejsca. Jedyne co musisz to otworzyć się na dobrą zabawę i skompletować drużynę.

05-10-18

Widzisz się po studiach w branży wytwarzania oprogramowania? Chcesz być programistą, testerem lub designerem? Chciałbyś się uczyć programowania od najlepszych?

05-10-18

Fundacja mBanku po raz trzeci nagrodzi najlepsze prace studenckie z matematyki. Zwycięzca konkursu „Krok w przyszłość” otrzyma 20 tys. zł oraz statuetkę STEFCIO, powstałą na cześć wybitnego polskiego matematyka – Stefana Banacha.

04-10-18

Uprzejmie informujemy, że w najbliższym czasie odbędą się na platformie

03-10-18

Buduj swoje CV - rozpoczęły się zapisy na dokształcające kursy językowe

02-10-18

Fundacja DKMS zaprasza Studentów do wzięcia udziału w jubileuszowej X edycji projektu HELPERS’ GENERATION.

Czwarta edycja projektu CEE Capital market Leaders Forum. Fintech Edition.
02-10-18

Program CEE Capital Market Leaders Forum opiera się o współpracę i wymianę doświadczeń pomiędzy studentami oraz ekspertami z krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Staże wakacyjne 2019 w USA dla studentów – wystartowała rekrutacja!
01-10-18

Rozpoczęła się rekrutacja do programu wakacyjnych praktyk w renomowanych amerykańskich firmach dla polskich studentów – to już kolejna edycja Polish-American Internship Initiative. Na stronie internetowej PAII dostępna jest pierwsza oferta stażowa firmy Raytheon.

01-10-18

Platforma Universality daje możliwość weryfikacji umiejętności, ich pre-zentacji przed realnym pracodawcą i sprawdzenia się w pracy na wyma-rzonym stanowisku, jeszcze przed podpisaniem umowy.

Kurs Excel online od Calculatic
03-09-18

Aplikacja stworzona przez grupę specjalistów MS Office to szkolenie w formie online z Excela połączone z ogromną bazą wiedzy.

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: