Aktualności

24-04-19

Wydarzenia związane z rekrutacją coraz śmielej pojawiają się w kalendarzach uczelni wyższych. Większość z nich organizuje corocznie targi pracy w głównej mierze dla swoich studentów, absolwentów, ale także dla wszystkich osób, które po prostu poszukują pracy.

Program letnich praktyk studenckich w Tauronie.
24-04-19

Studentko, studencie! Wykorzystaj efektywnie przerwę wakacyjną.

XII edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.
23-04-19

Informujemy, że Narodowy Bank Polski ogłosił XII edycję Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

16-04-19

Na letnią edycję „Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości – wykładów otwartych prowadzonych przez praktyków” zapraszamy w szczególności: Budownictwo; Automatykę i Robotykę; Informatykę; Logistykę; Zarządzanie i Inżynierię Produkcji; Inżynierię Środowiska; Inżynierię Środowiska (eng.); Mechanikę i Budowę Maszyn; Mechatronikę; Fizjoterapię; Turystykę i Rekreację; Wychowanie fizyczne; Administracja; Ekonomię i Zarządzanie.

Konkurs na pracę dyplomową
15-04-19

Walutomat.pl, największa platforma wymiany walut w Polsce, ogłosił II edycję Konkursu na pracę dyplomową o tematyce rynków walutowych. Za I miejsce przewidziana jest nagroda 5 tys. zł, za II – 2 tys., a III – 1 tys. zł.

Ostatnia szansa na wakacyjny, płatny staż w Polsce. Weź udział w 16. edycji Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu. Rekrutacja trwa do 30 kwietnia.
12-04-19

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to kilkadziesiąt najlepszych polskich firm w jednym miejscu i ponad 80 płatnych staży do wyboru. Zyskaj szansę na start w karierę i szkol swoje umiejętności pod okiem fachowców.

Science4Fotball StartUp Challenge - szansa dla młodych przedsiębiorców rozwijających pomysły mogące mieć zastosowanie w świecie sportu.
10-04-19

EY oraz Science4Football prezentują StartUp Challenge – konkurs na najciekawszy startup w obszarze technologii dla sportu np. w zakresie przygotowania fizycznego, motoryki, regeneracji lub odżywiania. Nagrodami jest m.in. wizyta z ekspertami LegiaLab w jednym z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych klubów świata - AC Milan.

Naucz się generować pomysły metodą Design Thinking
08-04-19

2 osoby z Politechniki Opolskiej mogą wziąć udział w warsztatach prowadzonych metodą Design Thinking

05-04-19

Na letnią edycję „Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości – wykładów otwartych prowadzonych przez praktyków” zapraszamy w szczególności: Budownictwo; Automatykę i Robotykę; Informatykę; Logistykę; Zarządzanie i Inżynierię Produkcji; Inżynierię Środowiska; Inżynierię Środowiska (eng.); Mechanikę i Budow

02-04-19

Adamed Super League to 6-miesięczny program stażowy, który skierowany jest do absolwentów studiów I/II stopnia oraz studentów IV lub V roku na kierunkach: biotechnologia, farmacja, analityka, chemia, biologia, marketing, finanse, a także studentów inżynierii produkcji oraz pokrewnych kierunków tech

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: