Aktualności

11-05-18

Program stażowy kierujemy do ambitnych osób, które chcą rozwijać z nami swoją karierę, realizując wspólnie naszą misję – Odpowiadamy na kluczowe wyzwania współczesnej medycyny.

INFORMATYCY NA STAŻ
10-05-18

Mamy przyjemność poinformować, o rozpoczęciu realizacji 2 edycji projektu stażowego pt. „INFORMATYCY NA STAŻ – wysokiej jakości program stażowy dla Informatyków II” kierowanego do studentów III roku na kierunku Informatyka (studia stacjonarne I stopnia).

Spędź dzień z Nokią! Zapraszamy 15 maja na warsztaty i wykład specjalistów branży IT
09-05-18

Poznaj zasady współpracy z Nokią i weź udział w wartościowych warsztatach

07-05-18

Zapraszamy już w środę na kolejne wykłady Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości

III edycja Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego
07-05-18

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego serdecznie zapraszają do udziału w III edycji Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego, który kierujemy do absolwentów i młodych naukowców.

Nowe Technologie dla Dziewczyn
27-04-18

Od 8 marca trwa nabór do kolejnych edycji programu stypendialnego Nowe Technologie dla Dziewczyn oraz programu mentoringowego (dla informatyczek i dziewczyn z kierunków około informatycznych) - IT for SHE.

24-04-18

#ThinkOutsideTheBox – dedykowany jest Studentom, Doktorantom oraz Absolwentom Uczelni oraz Szkół Wyższych.

23-04-18

W najbliższą środę zapraszamy do wysłuchania kolejnych 3 wykładów Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości, które pozwolą odpowiedzieć na te właśnie pytania.

23-04-18

Lider projektu Gmina Pokój oraz partnerzy: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie i Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu ogłaszają nabór do projektu pn. „Zachowanie dziedzictwa kulturowego i historycznego poprzez rewaloryzację obiektów zabytkowych w Pokoju i działania edukacyjno – informacyjne w wojewó

16-04-18

Już w środę kolejna dawka wiedzy, swoim doświadczeniem podzielą się z nami: Krzysztof Drynda, wiceprezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej “INVEST-PARK”; Justyna Szulc i Marcin Staśko, reprezentanci firmy IFA oraz Sławomir Lesiak - Dyrektor Techniczny Tranz-Tel Sp. z o.o.

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: