Aktualności

Konferencja, atrakcyjne warsztaty i oferty staży - "Twoja kariera - kierunek Polska"
19-06-19

27 czerwca 2019 r. w Warszawie odbędzie się konferencja "Twoja kariera - kierunek Polska" oraz targi kariery, a w tygodniu poprzedzającym można wziąć udział w ciekawych warsztatach

19-06-19

Dynamiczny rozwój gospodarczy, rosnące zapotrzebowanie na nowe mieszkania i nie tylko – to wszystko stwarza atrakcyjne warunki zatrudnienia dla pracowników fizycznych oraz specjalistów z sektora budowlanego.

14-06-19

Jeśli macie pomysł jak zmienić polskie miasta w #smartcities to ostatnia szansa na dołączenie do Hackathonu Wizja Rozwoju ‘19, który odbędzie się już 24-25 czerwca w Gdyni! Dlaczego warto? Na uczestników czeka:

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego serdecznie zapraszają do udziału w IV edycji Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego.
07-06-19

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego serdecznie zapraszają do udziału w IV edycji Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego, który kierujemy do absolwentów i młodych naukowców. Celem konkursu jest kształcenie i rozwój młodej kadry w sektorze kosmicznym oraz wsparcie transferu wiedzy pomiędzy uczelniami a firmami sektora kosmicznego.

04-06-19

Uprzejmie informuję, że od 1 do 30 czerwca Parlament Europejski przyjmuje zgłoszenia od kandydatów na staż im. Roberta Schumana.

03-06-19

Dziel się pasją do podróży i zostań Ambasadorem ITAKI cid:image001.png@01D50658.94AF41E0

31-05-19

W poniedziałek 20 maja ruszył konkurs stażowy „Start w 3D” prowadzony przez poznańską firmę Omni3D. Skierowany jest do studentów i wszystkich zainteresowanych drukiem 3D. Zgłoszenia można przesyłać do 17 czerwca. Wyniki zostaną ogłoszone do 24 czerwca.

Zastanawiacie się kto mógłby być w przyszłości  waszym pracodawcą ?
30-05-19

Zastanawiacie się kto mógłby być w przyszłości waszym pracodawcą ? Capgemini oferuje wam różnorodne ścieżki kariery i rozwoju.

Pomóż nam pomóc sobie. Studencie, Absolwencie! Oddajemy Ci głos.
30-05-19

Akademickie Biuro Karier zaprasza do udziału w ankiecie pn. „Oczekiwania studentów względem Politechniki Opolskiej”.

Zapraszamy do udziału w projekcie realizowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pn. "GraduatON".
20-05-19

Jesteś studentem ostatniego roku studiów albo absolwentem (5 lat od ukończenia studiów) i posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w projekcie realizowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pn. "GraduatON".

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: