Aktualności

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego serdecznie zapraszają do udziału w IV edycji Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego.
07-06-19

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego serdecznie zapraszają do udziału w IV edycji Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego, który kierujemy do absolwentów i młodych naukowców. Celem konkursu jest kształcenie i rozwój młodej kadry w sektorze kosmicznym oraz wsparcie transferu wiedzy pomiędzy uczelniami a firmami sektora kosmicznego.

04-06-19

Uprzejmie informuję, że od 1 do 30 czerwca Parlament Europejski przyjmuje zgłoszenia od kandydatów na staż im. Roberta Schumana.

03-06-19

Dziel się pasją do podróży i zostań Ambasadorem ITAKI cid:image001.png@01D50658.94AF41E0

31-05-19

W poniedziałek 20 maja ruszył konkurs stażowy „Start w 3D” prowadzony przez poznańską firmę Omni3D. Skierowany jest do studentów i wszystkich zainteresowanych drukiem 3D. Zgłoszenia można przesyłać do 17 czerwca. Wyniki zostaną ogłoszone do 24 czerwca.

Zastanawiacie się kto mógłby być w przyszłości  waszym pracodawcą ?
30-05-19

Zastanawiacie się kto mógłby być w przyszłości waszym pracodawcą ? Capgemini oferuje wam różnorodne ścieżki kariery i rozwoju.

Pomóż nam pomóc sobie. Studencie, Absolwencie! Oddajemy Ci głos.
30-05-19

Akademickie Biuro Karier zaprasza do udziału w ankiecie pn. „Oczekiwania studentów względem Politechniki Opolskiej”.

Zapraszamy do udziału w projekcie realizowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pn. "GraduatON".
20-05-19

Jesteś studentem ostatniego roku studiów albo absolwentem (5 lat od ukończenia studiów) i posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w projekcie realizowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pn. "GraduatON".

Wszyscy gramy do jednej bramki, czyli poszukiwanie Administratora Lean dla Polaris
14-05-19

Oferta idealna dla naszych Studentów i Absolwentów

Online Career Fair już 28 maja
13-05-19

Zaprasza Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP

13-05-19

Na letnią edycję „Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości – wykładów otwartych prowadzonych przez praktyków” zapraszamy w szczególności: Budownictwo; Automatykę i Robotykę; Informatykę; Logistykę; Zarządzanie i Inżynierię Produkcji; Inżynierię Środowiska; Inżynierię Środowiska (eng.); Mechanikę i Budowę Maszyn; Mechatronikę; Fizjoterapię; Turystykę i Rekreację; Wychowanie fizyczne; Administracja; Ekonomię i Zarządzanie.

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: