Aktualności

ZOSTAŃ LIDEREM DKMS I POMÓŻ RATOWAĆ ŻYCIE!
27-09-19

ZOSTAŃ LIDEREM DKMS I POMÓŻ RATOWAĆ ŻYCIE! Fundacja DKMS zaprasza Studentów do wzięcia udziału w XI edycji projektu HELPERS’ GENERATION. Zostań Studenckim Liderem i zorganizuj na uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. To właśnie dzięki Tobie i zarejestrowanym Dawcom możliwe jest ratowanie życia chorym na nowotwory krwi.

23-24 października w Warszawie odbędzie się  10. edycja  konferencji Wolves Summit.
10-09-19

23-24 października w Warszawie odbędzie się 10. edycja konferencji Wolves Summit. Według uczestników konferencja jest najskuteczniejszym w Europie międzynarodowym wydarzeniem skupionym na wartościowym networkingu, łączącym obiecujące startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje, które chcą wspierać globalne innowacje.

Konkurs programistyczny #challengePZU!
23-08-19

Konkurs programistyczny #challengePZU! ChallengeRocket wraz z największą firmą ubezpieczeniową w Polsce - PZU – organizuje wyzwanie programistyczne pod nazwą #challengePZU.

Mamy patent na niezapomniane wakacje
01-08-19

90 dni studenckich wakacji – to nie tylko odpoczynek, to też czas na nowe znajomości i nowe doświadczenia. Taką możliwość już od wielu lat oferuje studentom Program “PROJEKTOR - wolontariat studencki”.

Międzynarodowa Fundacja „Reaxum”, realizuje Projekt pn. „GraduatON”, współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
25-07-19

Międzynarodowa Fundacja „Reaxum”, realizuje Projekt pn. „GraduatON”, współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Celem głównym Projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością posiadających wykształcenie wyższe i/lub będących na ostatnim roku studiów, poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.

23-07-19

Spotkanie z potencjalnym pracodawcą wcale nie musi być stresujące – pod warunkiem, że się do niego dobrze przygotujesz. W tym celu możesz zebrać ważne informacje na temat firmy, w której chcesz pracować. Warto też zastanowić się nad odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

11-07-19

Studencie mamy dla Ciebie poradnik Gotowi do pracy

25-06-19

Weź udział w VI edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową w roku akademickim 2018/2019 zapraszamy tegorocznych absolwentów studiów inżynierskich i magisterskich.

24-06-19

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaprasza do siebie na staże!

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: