BazaR

 Na BazaRze w dzień targowy… darmowe szkolenia i warsztaty do wzięcia

Skoro przygotowując kolację uzupełniamy braki  w lodówce na bazarze, to gdzie wybierze się student, żeby uzupełnić swoje wykształcenie o te zagadnienia, których rynek pracy od niego wymaga? Również na bazar, ale taki przez duże „B”.

Nasz BazaR różni się od tego tradycyjnego właściwie tylko jednym – tutaj za zakupy nie trzeba płacić! Wszystkie propozycje są dla studentów naszej uczelni całkowicie bezpłatne, dzięki naszym Partnerom - Elemont ; Google ; Grupa Twoja Kariera ; Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu ; Mirosław Marzec ; Muster-in ; PwC Service Delivery Center ; Stefanini ; Vida.

W listopadzie i grudniu otwieramy nasze BazaRowe kramy z propozycjami szkoleniowymi dla studentów Politechniki Opolskiej.  

Przejdźcie się po nich i wybierzcie te pozycje, które najlepiej uzupełnią Wasze kwalifikacje i pozwolą pokazać się przyszłym pracodawcom z jak najlepszej strony. Jak to na bazarze – u nas same świeżutkie zagadnienia: 

 

       

     

     

     

       

     

 

Na większość propozycji obowiązuje limit miejsc, aby się zapisać na szkolenie wystarczy kliknąć w interesujący Cię "stragan".

Dołączcie do wydarzenia na FB, by być na bieżąco.  

Wszystkie pytania możecie kierować na adres: szkolenia.abk@po.opole.pl

 

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: