arp letni 20172018 O Akademii

Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości semestr letni 2017/2018

W semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018 r. przeprowadzono jubileuszowy, dziesiąty cykl spotkań dla studentów pod nazwą „Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości - Wykłady Otwarte prowadzone przez praktyków”.

ZAJĘCIA odbywały się  począwszy od 11 kwietnia aż do 30 maja w każdą środę w godzinach:

I wykład: 13:45 – 14:30,

II wykład: 14:40 – 15:25,

III wykład: 15:30 – 16:15.

Dla kogo Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości?

W Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości wzięli udział studenci ostatniego semestru studiów stacjonarnych I i II stopnia takich kierunków jak: Budownictwo, Automatyka i Robotyka, Informatyka, Logistyka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Inżynieria Środowiska, Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Fizjoterapia, Turystyka i Rekreacja, Wychowanie Fizyczne, Administracja, Ekonomia, Zarządzanie.

Jaka była forma zaliczenia wykładów?

Do uzyskania zaliczenia z przedmiotu "Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości" konieczny jest potwierdzony udział w co najmniej 3 wykładach.

Na podstawie przekazanej listy pracownicy Centrum Obsługi Studenta dokonują odpowiedniego wpisu w suplemencie do dyplomu.

Udział w Akademii regulują zapisy zarządzenia Rektora Politechniki Opolskiej nr 9/2018 z dnia 16 lutego 2018 r. w sprawie dodatkowych zajęć dla studentów realizowanych pn.: „Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości – wykłady otwarte prowadzone przez praktyków”.

Kiedy i gdzie odbywały się wykłady?

GDZIE: sala nr 30 w budynku Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii nr 9, przy ul. Prószkowskiej 76 (II Kampus PO)

KIEDY: Począwszy od 11 kwietnia aż do 30 maja w każdą środę w godzinach:

I wykład: 13:45 – 14:30,

II wykład: 14:40 – 15:25,

III wykład: 15:30 – 16:15.

Jaka była organizacja zajęć?

W każdym tygodniu zajęć w ciągu jednej środy odbywają się 3 różne wykłady.

Studenci mają możliwość wyboru wykładów, w których chcą uczestniczyć.

W celu uczestnictwa w zajęciach każdy student musi zapisać się na wybraną prelekcję za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mail: wykladyotwarte@po.opole.pl