Darmowe szkolenia specjalistyczne dla studentów i absolwentów w ramach cyklu BazaR
07-11-19

Od października do grudnia studenci i absolwenci Politechniki Opolskiej mogą skorzystać z darmowych szkoleń specjalistycznych

05-11-19

CEMEX Polska wspólnie z Urzędem Miasta Chełm i miesięcznikiem Builder ogłaszają konkurs pod nazwą „Młoda Architektura dla Miasta”.

05-11-19

STENA Recycling zaprasza studentów zainteresowanych rozwiązaniami gospodarki cyrkulacyjnej do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu „STENA CIRCULAR ECONOMY AWARD – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego”.

29-10-19

Trwa konkurs o staż, organizowany przez Agencję AFTERWEB. Udział w konkursie mogą wziąć licealiści i studenci, którzy dobrze odnajdują się w internetowym świecie.

29-10-19

Udacity jest internetową platformą edukacyjną, która umożliwia szerzenie wiedzy dotyczącej umiejętności technologicznych takich, jak: Analiza danych i programowanie, Chmura DevOps oraz Głębokie uczenie (Deep Learning).

25-10-19

Rusza kolejna edycja konkursów, które pozwalają zdobyć poszukiwane na rynku pracy doświadczenie w formie, którą można łatwo połączyć ze studiami.

23-10-19

Departament Badań i Rozwoju Spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zaprasza do wzięcia udziału w V edycji konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG – MIP 2019, na projekt badawczo-rozwojowy dla GK PGNiG.

22-10-19

Rynek potrzebuje fachowców. Potwierdza to liczba studentów i absolwentów Politechniki Opolskiej, którzy błyskawicznie znajdują pracę m.in. w przemyśle.

16-10-19

3M po raz kolejny łączy siły z Programem Lean in STEM Fundacji Perspektywy i zaprasza na Podwieczorek Technologiczny studentki kierunków ścisłych. Zapisy na wydarzenie nadal trwają.