Zostań Ambasadorem Grupy TAURON
26-09-17

TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

26-09-17

Instytutu In.Europa i tygodnik POLITYKA zapraszają do udziału w „Gen Europy” dzięki któremu możliwe jest poszerzenia wiedzy o procesach, które na naszych oczach dzieją się w Unii Europejskiej i w polityce zagranicznej.

Mastercoder Vol. 4 - Konkurs Programistyczny- Czy masz już licencję na kodowanie?
26-09-17

16 października rusza IV edycja ogólnopolskiego konkursu programistycznego „MasterCoder”!

Napisz pracę i zbij kasę
25-09-17

Napisz pracę i zbij kasę

Konkurs na najlepszą pracę magisterską
22-09-17

Studentko, Studencie! TAURON ogłasza IV edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską w roku akademickim 2016/2017, którego celem jest wyłonienie zwycięskiej pracy z obszaru zainteresowania naszej Spółki.

ZDOBĄDŹ PRACĘ W KORPORACJI NA SCENIE OPOLSKIEGO AMFITEATRU !
21-09-17

W tej chwili firma rekrutuje osoby, które znają języki niemiecki, holenderski lub angielski, na stanowiska IT i techniczne. Spotkanie rekrutacyjne na scenie amfiteatru odbędzie się 3 października, natomiast na zgłoszenia kandydatów czekamy do 29 września.

Konkurs pt. „Wyślij projekt – wygraj staż”
21-09-17

Informujemy, że Wspólny Sekretariat we współpracy z Centrum Rozwoju Regionalnego ogłasza konkurs pt. WYŚLIJ PROJEKT- WYGRAJ STAŻ.

ZOSTAŃ STUDENCKIM LIDEREM I WYGRAJ PŁATNY STAŻ
19-09-17

Weź udział w IX edycji ogólnopolskiego projektu HELPERS' GENERATION organizowanego przez Fundację DKMS - pomagaj chorym na nowotwory krwi i zdobywaj umiejętności liderskie cenione przez pracodawców.

Atos - Twoja kariera w IT
18-09-17

Atos JAVA Masters to oferta dla studentów ostatnich lat i absolwentów, którzy chcą w Atos rozwijać swoją wiedzę z zakresu programowania JAVA. Zapraszamy również osoby, które miały już doświadczenie w programowaniu i chciałyby doskonalić swoje umiejętności w tym kierunku.

Ambasador ELEKTROBUDOWY SA
13-09-17

ELEKTROBUDOWA SA spółka notowana na GPW w Warszawie, będąca wiodącym wykonawcą robót elektrycznych oraz dostawcą aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć poszukuje osób na stanowisko: Ambasador ELEKTROBUDOWY SA