21-05-18

Studencie automatyki i robotyki oraz mechatroniki!!!

14-05-18

Jeśli wydaje Ci się, że założenie działalności gospodarczej jest problematyczne, w Opolu nie ma ciekawej oferty rekreacyjnej, a planszówki już dawno odeszły w zapomnienie, to planowane przez nas na najbliższą środę wykłady będą dla Ciebie pozytywnym zaskoczeniem. Sprawdź kogo zaprosiliśmy na środę.

11-05-18

Program stażowy kierujemy do ambitnych osób, które chcą rozwijać z nami swoją karierę, realizując wspólnie naszą misję – Odpowiadamy na kluczowe wyzwania współczesnej medycyny.

INFORMATYCY NA STAŻ
10-05-18

Mamy przyjemność poinformować, o rozpoczęciu realizacji 2 edycji projektu stażowego pt. „INFORMATYCY NA STAŻ – wysokiej jakości program stażowy dla Informatyków II” kierowanego do studentów III roku na kierunku Informatyka (studia stacjonarne I stopnia).

Spędź dzień z Nokią! Zapraszamy 15 maja na warsztaty i wykład specjalistów branży IT
09-05-18

Poznaj zasady współpracy z Nokią i weź udział w wartościowych warsztatach

Konkurs na najlepszy projekt o charakterze społecznym pod hasłem „MIASTO-ARCHITEKTURA-LUDZIE. Życie toczące się miedzy budynkami
09-05-18

Pragniemy, aby dzięki naszemu konkursowi wzrosło zainteresowanie architektów problematyką interakcji społecznych i prospołecznych zachowań, które wynikają̨ z przebywania w odpowiednio zaprojektowanych przestrzeniach architektonicznych.

Jak zarobić pierwszy milion - zaproszenie do udziału w konferencji
09-05-18

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak kreatywnie podejść do biznesu, Wydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej zaprasza 15 maja do Centrum Nauka Biznes, ul. Waryńskiego 4, na konferencje pn. „Dzień Dobry Biznes”.

07-05-18

Zapraszamy już w środę na kolejne wykłady Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości

III edycja Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego
07-05-18

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego serdecznie zapraszają do udziału w III edycji Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego, który kierujemy do absolwentów i młodych naukowców.

Nowe Technologie dla Dziewczyn
27-04-18

Od 8 marca trwa nabór do kolejnych edycji programu stypendialnego Nowe Technologie dla Dziewczyn oraz programu mentoringowego (dla informatyczek i dziewczyn z kierunków około informatycznych) - IT for SHE.