PROBLEMY TECHNICZNE NA STRONIE
22-05-19

WAŻNE!!! Z powodów technicznych nie ma możliwości tworzenia nowych kont na stronie oraz dodawania ofert pracy.

Zapraszamy do udziału w projekcie realizowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pn. "GraduatON".
20-05-19

Jesteś studentem ostatniego roku studiów albo absolwentem (5 lat od ukończenia studiów) i posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w projekcie realizowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pn. "GraduatON".

Wszyscy gramy do jednej bramki, czyli poszukiwanie Administratora Lean dla Polaris
14-05-19

Oferta idealna dla naszych Studentów i Absolwentów

Online Career Fair już 28 maja
13-05-19

Zaprasza Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP

13-05-19

Na letnią edycję „Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości – wykładów otwartych prowadzonych przez praktyków” zapraszamy w szczególności: Budownictwo; Automatykę i Robotykę; Informatykę; Logistykę; Zarządzanie i Inżynierię Produkcji; Inżynierię Środowiska; Inżynierię Środowiska (eng.); Mechanikę i Budowę Maszyn; Mechatronikę; Fizjoterapię; Turystykę i Rekreację; Wychowanie fizyczne; Administracja; Ekonomię i Zarządzanie.

10-05-19

Automatyzacja to zjawisko, które zmienia przemysł i przyczynia się do powstawania nowych miejsc pracy dla inżynierów automatyków.

Wydawca miesięcznika Architektura&Biznes zaprasza do udziału w  Studenckim  konkursie na reportaż prasowy o architekturze!
09-05-19

Wydawca miesięcznika Architektura&Biznes zaprasza do udziału w Studenckim konkursie na reportaż prasowy o architekturze! Zapraszamy studentów wydziałów architektury, sztuki projektowania, historii sztuki, dziennikarstwa oraz innych kierunków do udziału w konkursie na autorski reportaż o architekturze!

Zapraszamy na „Festiwal kariery. Zdrowa kariera przed tobą”!
08-05-19

Uwaga Studenci! 22 maja 2019 r. w CR KUBATURA w godzinach od 900 do 1400 Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu wraz z Politechniką Opolską organizuje „Festiwal kariery. Zdrowa kariera przed tobą”- wstęp wolny. Gośćmi specjalnymi będą m.in. Beata Sadowska i Rafał Gębura. Ponadto:

Pomóż nam pomóc sobie. Studencie, Absolwencie! Oddajemy Ci głos.
06-05-19

Akademickie Biuro Karier zaprasza do udziału w ankiecie pn. „Oczekiwania studentów względem Politechniki Opolskiej”.

06-05-19