Staże wakacyjne 2018 w USA dla studentów – trwa rekrutacja!
22-01-18

Trwa uzupełniająca rekrutacja do programu wakacyjnych praktyk w USA - Polish-American Internship Initiative.

Konkursu dla studentów architektury !!!
22-01-18

To już druga studencka odsłona konkursu „Zmień wizję w projekt”, organizowanego przez firmę ROCKWOOL

Informatyku ! Wygraj płatny staż !
18-01-18

Skorzystaj z okazji i wygraj płatny staż z możliwością stałej pracy.

Ruszyła rekrutacja Pracodawców na X Akademickie Targi Pracy Politechniki Opolskiej
11-01-18

Wczoraj ruszyła rekrutacja Pracodawców na jubileuszowe, X Akademickie Targi Pracy - już 21 marca studenci i absolwenci naszej uczelni spotkają się oko w oko z firmami poszukującymi pracowników.

10-01-18

Program TopMinds skierowany jest do studentów studiów I, II i III stopnia polskich uczelni, którzy kończąc studia planują swoją karierę w nauce, biznesie czy administracji publicznej.

DROGI ABSOLWENCIE CHCESZ PODNIEŚĆ SWOJE KWALIFIKACJE ZA FREE ? MASZ NA TO SZANSĘ !
09-01-18

Refundacja szkolenia, warsztatów, kursów specjalistycznych podnoszących kwalifikacje zawodowe absolwentów: ok. 3 000PLN brutto/osobę.

05-01-18

Firma Viessmann ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą nowoczesnych systemów grzewczych z zakresu inżynierii środowiska z zastosowaniem rozwiązań firmy Viessmann. Nagrodami głównymi są 2 miejsca na dwumiesięczny, płatny staż w centrali firmy Viessmann w Allendorf (Eder) w Niemczech.

Konkurs dla Pań z branży IT
02-01-18

Tylko dla Was AnitaB.org przy współpracy z ChallengeRocket.com organizuje technologiczno-społeczny konkurs online:Anita's Moonshot Codeathon

19-12-17

Przykładowe rozwiązania najczęstszych problemów spotykanych w automatyce i robotyce przemysłowej – to tematyka kursów prowadzonych przez firmę Turck. Kursy dedykowane są dla studentów Politechniki Opolskiej kierunków Automatyka i Robotyka oraz Mechatronika.

12-12-17

Grupa ERGIS uruchamia akcję stypendialną, skierowaną do studentów oraz doktorantów kierunków związanych m.in. z: chemią przemysłowa, inżynierią materiałową, automatyką i robotyką, inżynierią chemiczną procesową.