Darmowe szkolenia specjalistyczne dla studentów i absolwentów w ramach cyklu BazaR

Data aktualności: 07-11-2019

Darmowe szkolenia specjalistyczne dla studentów i absolwentów w ramach cyklu BazaR

Jeśli chcesz poznać tych, u których praca będzie czymś więcej niż tylko miejscem spędzania 40stu godzin tygodniowo --> -->skorzystaj ze szkoleń, przygotowanych wspólnie z pracodawcami, dla których liczy się coś więcej niż tylko wskaźniki. Najlepsi dobrze wiedzą, że aby pozyskać do pracy zdolnych kandydatów, którzy zwiążą się z firmą na dłużej, trzeba dać się poznać jeszcze zanim skończysz studia.  

Od października do grudnia studenci i absolwenci Politechniki Opolskiej mogą skorzystać z darmowych szkoleń specjalistycznych, przygotowanych i prowadzonych przez naszych Partnerów.

Aby zapisać się na szkolenie wystarczy kliknąć w interesujący temat, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na większość propozycji obowiązuje limit miejsc.

Szkolenia specjalistyczne firmy Turck
Urządzenia transportu bliskiego

 

Czwarta rewolucja przemysłowa

w Nutricia (grupa spółek Danone)

(szkolenie zakończone)

 

 

 

Lean Management w firmie Mondelez

(szkolenie zakończone)

 

Przykłady zastosowania metod i narzędzi

zarządzania jakością w firmie Polaris                         

(szkolenie zakończone)                 

 

 

Wszelkie pytania dotyczące szkoleń koordynowanych przez Akademickie Biuro Karier uzyskać można pisząc na adres: szkolenia.abk@po.opole.pl  lub abk@po.opole.pl

 


 

BazaR, czyli Baza Rozwojowa Politechniki Opolskiej to atrakcyjna oferta szkoleń, warsztatów i spotkań dla studentów uczelni, budowana we współpracy ze wszystkimi jednostkami uczelni oraz środowiskiem biznesowym.

Pracodawców zainteresowanych przeprowadzeniem szkoleń lub warsztatów dla studentów konkretnego wydziału i kierunku Politechniki Opolskiej prosimy o kontakt.

 

Dzieląc się wiedzą firma pokazuje się jako ekspert w swojej branży i daje się poznać jako rzetelny pracodawca, realnie zwiększając liczbę aplikacji na poszczególne stanowiska. Studenci poznają firmę i kojarzą ją z wiedzą, jaką udało im się uzyskać podczas zajęć. Bardzo istotna jest dla nich możliwość ciągłego doskonalenia, nie tylko w tradycyjnych formach i nie tylko poprzez zajęcia z wykładowcami, ale także poprzez warsztaty i spotkania z przemysłem.

 

 

 

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: