Darmowe szkolenia specjalistyczne dla studentów i absolwentów w ramach cyklu BazaR

Data aktualności: 07-11-2019

Jeśli chcesz poznać tych, u których praca będzie czymś więcej niż tylko miejscem spędzania 40stu godzin tygodniowo --> -->skorzystaj ze szkoleń, przygotowanych wspólnie z pracodawcami, dla których liczy się coś więcej niż tylko wskaźniki. Najlepsi dobrze wiedzą, że aby pozyskać do pracy zdolnych kandydatów, którzy zwiążą się z firmą na dłużej, trzeba dać się poznać jeszcze zanim skończysz studia.

Od października do grudnia studenci i absolwenci Politechniki Opolskiej mogą skorzystać z darmowych szkoleń specjalistycznych, przygotowanych i prowadzonych przez naszych Partnerów.

Aby zapisać się na szkolenie wystarczy kliknąć w interesujący temat, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na większość propozycji obowiązuje limit miejsc.

Szkolenia specjalistyczne firmy Turck
Urządzenia transportu bliskiego

Czwarta rewolucja przemysłowa

w Nutricia (grupa spółek Danone)

Lean Management w firmie Mondelez

(szkolenie zakończone)

Przykłady zastosowania metod i narzędzi

zarządzania jakością w firmie Polaris

(szkolenie zakończone)

Wszelkie pytania dotyczące szkoleń koordynowanych przez Akademickie Biuro Karier uzyskać można pisząc na adres: szkolenia.abk@po.opole.pl  lub abk@po.opole.pl

BazaR, czyli Baza Rozwojowa Politechniki Opolskiej to atrakcyjna oferta szkoleń, warsztatów i spotkań dla studentów uczelni, budowana we współpracy ze wszystkimi jednostkami uczelni oraz środowiskiem biznesowym.

Pracodawców zainteresowanych przeprowadzeniem szkoleń lub warsztatów dla studentów konkretnego wydziału i kierunku Politechniki Opolskiej prosimy o kontakt.

Dzieląc się wiedzą firma pokazuje się jako ekspert w swojej branży i daje się poznać jako rzetelny pracodawca, realnie zwiększając liczbę aplikacji na poszczególne stanowiska. Studenci poznają firmę i kojarzą ją z wiedzą, jaką udało im się uzyskać podczas zajęć. Bardzo istotna jest dla nich możliwość ciągłego doskonalenia, nie tylko w tradycyjnych formach i nie tylko poprzez zajęcia z wykładowcami, ale także poprzez warsztaty i spotkania z przemysłem.