Konferencja, atrakcyjne warsztaty i oferty staży - "Twoja kariera - kierunek Polska"

Data aktualności: 19-06-2019

Konferencja, atrakcyjne warsztaty i oferty staży -

Fundacja GPW wraz z PKN ORLEN partnerem strategicznym w ramach IV edycji Programu "Go4Poland - Wybierz Polskę" zaprasza na Konferencję "Twoja kariera - kierunek Polska!", która odbędzie się 27 czerwca 2019 r. w Warszawie, w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych, przy ul. Książęcej 4.


Program Konferencji: LINK DO PROGRAMU

W Programie moga ̨uczestniczyc ́polscy studenci i absolwenci zagranicznych uczelni z całego świata, w tym polscy studenci wywodzący się z Polonii. Kandydaci muszą znać język polski w stopniu zaawansowanym.

Wydarzeniu towarzyszyć będą również Targi Kariery, podczas których na stoiskach największych polskich firm i instytucji studenci będą mieli okazję zapoznać się z ofertą krajowego rynku pracy.

Organizatorzy chcą, by Konferencja i Targi Kariery były przestrzenią dla firm i instytucji poszukujących skutecznych rozwiązań w zakresie pozyskiwania wartościowych pracowników.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. Warto zarejestrować się już dziś LINK DO REJESTRACJI

W tygodniu poprzedzającym konferencję Organizatorzy zapraszają na atrakcyjne warsztaty, które są bezpłatne, ale wymagają rejestracji. Partnerzy przygotowali dla Was kilkanaście ofert, wśród których możecie dowiedzieć się jak spółki debiutują na Giełdzie, jak działa rynek rafineryjny w Polsce, czy porozmawiać o roli Data Governance w branży Real Estate. Dużo więcej znajdziecie pod linkiem: Warsztaty

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji o Programie "Go4Poland - Wybierz Polskę", Partnerach tegorocznej edycji, ofertach staży dla studentów, a także możliwościach współpracy znaleźć można na portalu Go4Poland.

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: