Ostatnia szansa na wakacyjny, płatny staż w Polsce. Weź udział w 16. edycji Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu. Rekrutacja trwa do 30 kwietnia.

Data aktualności: 12-04-2019

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to kilkadziesiąt najlepszych polskich firm w jednym miejscu i ponad 80 płatnych staży do wyboru. Zyskaj szansę na start w karierę i szkol swoje umiejętności pod okiem fachowców.

Oferujemy listę największych, cenionych polskich firm w jednym miejscu. Nabór do 16. edycji Programu Kariera będzie trwał tylko do końca kwietnia. Na chętnych studentów czeka w jednym miejscu 80 ofert płatnych. Dzięki temu można zyskać doświadczenie, a także możliwość stałego zatrudnienia. Uczestnicząc w programie można postawić pierwsze zawodowe kroki pod okiem menedżerów m.in. takich firm, jak: Adamed, Amica, Bakalland, Rothschilde, Pressglass, OEX, TVN, Erbud, czy renomowane kancelarie prawne.

Wśród ofert staży znajdują się propozycje dla studentów ekonomii i finansów, nauk ścisłych, humanistycznych, społecznych oraz inżynierów. Staże Programu Kariera odbywają się w wakacje i trwają od 1 do 3 miesięcy. Są zawsze płatne. Firmy oferują miesięczne wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2,5 tysiąca złotych, dzięki czemu nie trzeba martwić się o utrzymanie w trakcie praktyk.

Dołącz do Programu już dziś

Do 16. edycji Programu Kariera można zgłaszać się do 30 kwietnia. Jednak nie warto czekać z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego i rozwiązaniem case study, bo pracodawcy od tego roku mogą oceniać CV i prowadzić rozmowy z kandydatami od pierwszego dnia rekrutacji. A jak pokazują statystyki zainteresowanie Programem Kariera z roku na rok rośnie.

Żeby dołączyć do programu wystarczy wejść na stronę programkariera.pl. Przejrzeć portfolio firm, wybrać ofertę stażu, rozwiązać zadanie case study lub przygotować list motywacyjny i wypełnić formularz dla kandydata. Rejestracja trwa do 30 kwietnia. Później firmy prowadzą rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami. Do 31 maja pracodawca przesyła informację do osób, które zostały zakwalifikowane na staż (z reguły robią, to znacznie wcześniej).

Więcej informacji na programkariera.pl