Science4Fotball StartUp Challenge - szansa dla młodych przedsiębiorców rozwijających pomysły mogące mieć zastosowanie w świecie sportu.

Data aktualności: 10-04-2019

Science4Fotball StartUp Challenge - szansa dla młodych przedsiębiorców rozwijających pomysły mogące mieć zastosowanie w świecie sportu.

EY oraz Science4Football prezentują StartUp Challenge – konkurs na innowacje, które adresują potrzeby świata sportu np. w zakresie przygotowania fizycznego, motoryki, regeneracji lub odżywiania.

Nagrodami jest m.in. wizyta z ekspertami LegiaLab w jednym z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych klubów świata - AC Milan.

Poszukiwane będą w szczególności startup’y oferujące rozwiązania w zakresie:

  1. Sport performance & AI.
  2. Przygotowanie fizyczne & HealtTech.
  3. Prewencja kontuzji lub ich leczenie & MedTech.
  4. Przygotowanie mentalne.
  5. Analityka taktyczna & Big Data.
  6. Wearables & Internet of Things.

Zespół EYnovation z firmy EY Polska wspierać będzie organizatorów w wyborze najlepszych spośród startupów zgłoszonych do konkursu, a finalistom pomoże przygotować się do wystąpienia, jakie dadzą w ramach finału konkursu podczas trwania kongresu.

Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez doświadczonych członków międzynarodowego jury po zaprezentowaniu swoich rozwiązań  podczas pierwszego dnia kongresu.

Do udziału można się zgłaszać  poprzez formularz umieszczony na stronie www.science4football.com do 21 kwietnia – zapraszamy!

 

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: