Skorzystajcie z prelekcji i szkoleń w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Data aktualności: 13-11-2018

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest organizowany w Polsce od ponad dziesięciu lat. Swoje wysiłki łączą instytucje państwowe i samorządowe, parki technologiczne, wielkie korporacje i małe firmy, uczelnie, fundacje i stowarzyszenia. Nie inaczej jest w Opolu, gdzie Akademickie Biuro Karier, Park Naukowo-Technologiczny oraz Partnerzy postanowili zafundować przedsiębiorczym osobom intensywne 3 dni.  

Jedenastą edycję Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości rozpoczniemy w Opolu 14 listopada. To największe na świecie wydarzenie, organizowane w stu siedemdziesięciu krajach, promujące świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnych warsztatów i wystąpień, które odbędą się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu: http://stp.pnt.opole.pl/#harmonogram 

Na wszystkie spotkania obowiązują limity miejsc i zapisy. Dla nas najważniejszym jest, by jak najwięcej studentów, absolwentów i pracowników uczelni skorzystało z ciekawych propozycji, dlatego prosimy o wypełnienie formularzy zgłoszeniowych jak najszybciej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: abk@po.opole.pl


 

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: