Na BazaRze w dzień targowy… darmowe szkolenia i warsztaty do wzięcia

Data aktualności: 07-11-2018

Na BazaRze w dzień targowy… darmowe szkolenia i warsztaty do wzięcia

Skoro przygotowując kolację uzupełniamy braki  w lodówce na bazarze, to gdzie wybierze się student, żeby uzupełnić swoje wykształcenie o te zagadnienia, których rynek pracy od niego wymaga? Również na bazar, ale taki przez duże „B”.

W listopadzie i grudniu otwieramy nasze BazaRowe kramy z propozycjami szkoleniowymi dla studentów Politechniki Opolskiej.

Przejdźcie się po nich i wybierzcie te pozycje, które najlepiej uzupełnią Wasze kwalifikacje i pozwolą pokazać się przyszłym pracodawcom z jak najlepszej strony. Jak to na bazarze – u nas same świeżutkie zagadnienia:

• chcesz wycisnąć z Excela jeszcze więcej?
  • chcesz zintegrować grupę?
  • jesteś zainteresowana/y pracą w dużej korpo?
  • chcesz założyć własną działalność gospodarczą?
  • szukasz czegoś dla „sieciowców”, interesują Cię jednostki fortigate?
  • chcesz budować profesjonalny wizerunek w mediach społecznościowych?
  • jesteś zainteresowana/y promocją na Facebook’u?
  • chcesz poznać internetowe narzędzia, które przydadzą się Twojej firmie?
  • chcesz skutecznie rozwijać firmę dzięki Google Moja Firma?
  • chcesz poznać fazy dużego projektu budowlanego?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiesz twierdząco to koniecznie odwiedź BazaR.

Nasz BazaR różni się od tego tradycyjnego właściwie tylko jednym – tutaj za zakupy nie trzeba płacić. Wszystkie propozycje są dla studentów naszej uczelni całkowicie bezpłatne dzięki naszym Partnerom:

Elemont ; Google ; Grupa Twoja Kariera ; Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu ; Mirosław Marzec ; Muster-in ; PwC Service Delivery Center ; Stefanini ; Vida

Zakupy realizujcie poprzez stronę Akademickiego Biura Karier (zakładka BazaR). Na większość propozycji obowiązuje limit miejsc.

Wszystkie pytania możecie kierować na adres: szkolenia.abk@po.opole.pl

#bazar

#baza_rozwojowa_po

Firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt z adresem: abk@po.opole.pl lub telefonicznie: 77 449-81-70.

BazaR, czyli Baza Rozwojowa Politechniki Opolskiej to atrakcyjna oferta szkoleń, warsztatów i spotkań dla studentów uczelni, budowana we współpracy ze wszystkimi jednostkami uczelni oraz środowiskiem biznesowym.

Serdecznie dziękujemy Studium Języków Obcych oraz Wydziałowi Inżynierii Produkcji i Logistyki i Wydziałowi Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki, które bezpłatnie udostępniają sale na potrzeby działań szkoleniowych.