Już 15 października zapraszamy do udziału w Grze Miejskiej z tematem „REKRUTACJA” w tle

Data aktualności: 05-10-2018

Nie musisz się przygotowywać, nie musisz mieć niczego poza telefonem z dostępem do Internetu, nie musisz startować z określonego miejsca. Jedyne co musisz to otworzyć się na dobrą zabawę i skompletować drużynę.

Gry miejskie organizowane przez Akademickie Biuro Karier to suma kilku czynników. Zawsze są emocje i uciekający czas, zawsze jest dobra zabawa, zawsze jest jakaś mapa i zdarte buty, zawsze są zadania szlifujące to, co najlepiej wynagradzane na współczesnym rynku pracy.  Do tego suma zawsze jest liczbą dodatnią – to, czego uczestnicy uczą się przy okazji gry procentuje  w przyszłości. A ich w kieszeni często coś zostanie.

Szukając pracy wpadacie od razu do głębokiej wody – my dajemy Wam okazję do ćwiczeń „na sucho”. Potraktujcie grę jak poligon doświadczalny przed spotkaniami oko w oko z pracodawcami i sprawdźcie w czym jesteście dobrzy – radzi Ewelina Ożóg, doradca zawodowy Akademickiego Biura Karier.

Pula nagród to ponad 2 tys. zł. Co ważne,  nagrody wybieracie sami i z nikim nie musicie się dzielić. Planujemy 3 miejsca na podium dla zwycięskich drużyn, a każdy członek trzyosobowej drużyny może liczyć na nagrodę indywidualną i sam zdecydować na co ją przeznaczy.

Kto może wziąć udział?

Wszyscy studenci (I, II stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych), doktoranci opolskich uczelni oraz pełnoletni uczniowie szkół ponadgimnazjalnych Opolszczyzny.

Jak zarejestrować drużynę?

Warunkiem udziału w Grze jest:

1) posiadanie przez Lidera konta na portalu społecznościowym  Facebook;

2) rejestracja 3-osobowej drużyny poprzez formularz rejestracyjny;

3) otrzymanie drogą mailową potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia;

4) dodanie do znajomych przez Lidera drużyny wskazanego profilu Facebook Gry (nazwa profilu do polubienia zostanie przesłana mailowo).

Więcej informacji oraz regulamin gry znajdziecie tutaj

Niech Opole znowu stanie się planszą do gry! Sprawdźcie, jak było rok temu