Szkoła Pionierów PFR – międzynarodowy program edukacyjny

Data aktualności: 13-06-2018

Szkoła Pionierów PFR – międzynarodowy program edukacyjny

Szkoła Pionierów PFR to międzynarodowy program edukacyjny dla przyszłych polskich przedsiębiorców technologicznych i wizjonerów. Dzięki 3-tygodniowym warsztatom prowadzonym we współpracy z partnerami w Warszawie oraz tygodniowemu szkoleniu realizowanemu w University of Cambridge uzupełnisz swoje kompetencje o:

 • kluczowe umiejętności biznesowe;
 • technologiczny know-how w wybranych sektorach;
 • zdolność do innowacyjnego i społecznego myślenia;
 • możliwość budowy międzynarodowych sieci współpracy.

Warsztaty prowadzone w Warszawie zostaną przygotowane przez partnerów merytorycznych programu – duże firmy technologiczne, start-upy z odnotowanymi sukcesami, ekspertów innowacyjnych sektorów – w oparciu o model zajęć wzorowany na najnowocześniejszych metodach edukacyjnych

Praktyczne warsztaty pozwolą Ci rozwinąć umiejętności z następujących obszarów:

 • business development;
 • sprzedaż i marketing;
 • budowanie zespołu;
 • trendy przyszłości;
 • wyzwania w wybranych sektorach;
 • cyfrowe narzędzia dla biznesu;
 • krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów
 • oraz rozwój osobisty.

Bezpośrednio po programie warsztatów weźmiesz udział w szkoleniu, które realizowane jest na kampusie University of Cambridge w Wielkiej Brytanii. Zespół Cambridge Enterprise (spółki University of Cambridge powołanej do komercjalizacji badań naukowych i tworzenia innowacyjnych produktów) pomoże Ci poznać brytyjski ekosystem innowacji i wesprze Twoje wysiłki w stworzeniu wyjątkowego projektu.

Intensywny program, realizowany w całości we wrześniu tego roku, przeprowadzi Cię od inspiracji prosto do pracy w zespole nad własnym projektem i wreszcie prezentacji przed inwestorami podczas gali finałowej. Nad jakością programu czuwa Rada Programowa, w skład której powołane zostały wybitne ekspertki i eksperci różnych obszarów związanych z innowacyjnością i przedsiębiorczością technologiczną.

Szkoła Pionierów PFR powstaje dzięki współpracy PFR z Partnerem Strategicznym – Allegro.pl oraz Partnerem Głównym – TDJ. Partnerem Międzynarodowym jest University of Cambridge Enterprise. Partnerem Społecznym programu jest Fundacja PFR.

Do Szkoły poszukiwane są osoby między 20. a 35. rokiem życia, które pracują nad swoją ścieżką rozwoju i pomysłami na własną działalność. Jeżeli fascynują Cię nowe technologie, doskonalisz swoje umiejętności techniczne i chcesz dalej się rozwijać – ten program jest skierowany właśnie do Ciebie. Głównym wymaganiem jest pełne zaangażowanie w czasie trwania projektu we wrześniu – warsztaty będą prowadzone od godzin porannych do popołudniowych, w dni robocze.

Aby zgłosić się do Szkoły Pionierów PFR należy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie startup.pfr.pl i załączyć do niego swoje CV oraz plan rozwoju personalnego. W drugim etapie z wybranymi osobami spotka się komisja i zakwalifikuje 50 z nich do udziału w programie.

Formularz aplikacyjny jest otwarty od 5 do 26 czerwca 2018 r. Zanim go wypełnisz zapoznaj się z Regulaminem programu.

 

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: