INFORMATYCY NA STAŻ

Data aktualności: 10-05-2018

INFORMATYCY NA STAŻ

Mamy przyjemność poinformować, o rozpoczęciu realizacji 2 edycji projektu stażowego pt. „INFORMATYCY NA STAŻ – wysokiej jakości program stażowy dla Informatyków II” kierowanego do studentów III roku na kierunku Informatyka (studia stacjonarne I stopnia).

Projekt jest efektem rozstrzygnięcia konkursu organizowanego przez NCBiR pt. „Studiujesz? Praktykuj!” w ramach Działania 3.1 „Kompetencje w szkolnictwie wyższym” w Osi III PO WER (https://www.power.gov.pl/), finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym celem zamierzonego projektu będzie organizacja sześciomiesięcznych staży zawodowych dla 47 studentów Informatyki I stopnia studiów stacjonarnych w roku akademickim 2017/2018 (I tura) oraz dla 43 studentów Informatyki I stopnia studiów stacjonarnych w roku akademickim 2018/2019 (II tura).

Czas trwania projektu obejmuje okres od 01.05.2018 do 30.04.2020 r. 

Natomiast same staże rozpoczną się w sierpniu 2018 r (I tura) i w sierpniu 2019 r. (II tura) i potrwają nieprzerwanie przez pół roku z miesięcznym zaangażowaniem stażysty wynoszącym 90 godz. w każdym miesiącu.

Więcej informacji można uzyskać w biurze Koordynatorów: II Kampus Politechniki Opolskiej, ul. Prószkowska 76, budynek nr 7 , pokój 9 i 10, e-mail: e.wostal-krawiec@po.opole.pl

Rekrutacja rozpoczęta - serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie firmy i studentów!

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: