Przejmij stery i rusz na podbój świata IT

Data aktualności: 23-03-2018

Przejmij stery i rusz na podbój świata IT

Poszukujesz wakacyjnych płatnych praktyk w firmie technologicznej, które pozwolą Ci poznać tajniki pracy inżyniera oprogramowania oraz nabyć praktyczną wiedzę i umiejętności? Sprawdź propozycję firmy Future Processing, która właśnie rozpoczęła nabór do kolejnej edycji swojego programu praktyk studenckich.

Statek badawczy Południca wyrusza na ratunek siostrzanej jednostce, Esthajnalcsillag, której ostatnie znane położenie to planeta Chaarr. Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku - kilkadziesiąt lat temu, w tym samym regionie, zaginął bez śladu półautonomiczny pancernik Morningstar. Czy uda się uratować załogę zaginionego statku i ocalić wyniki prowadzonych przez nią przełomowych badań naukowych? Wszystko w rękach uczestników wakacyjnych praktyk organizowanych przez Future Processing!

Praktyki FP - Zaprogramuj swoją przyszłość!

Praktyki organizowane przez firmę Future Processing mają charakter szkoleniowy, a program dopasowywany jest do potrzeb uczestników kursu. Przez dwa miesiące praktykanci pod czujnym okiem mentorów uczą się modelowania, analizy i projektowania, doboru architektury, pisania kodu, testowania, refaktoryzacji, TDD, dobrych praktyk tworzenia oprogramowania, a także pracy zespołowej, zasad komunikacji i technik twórczego myślenia. Zajęcia odbywają się w sali szkoleniowej, przygotowanej z myślą o potrzebach praktykantów. Spotkania mają formę wykładów, warsztatów, prezentacji, ćwiczeń indywidualnych i grupowych, paneli dyskusyjnych i konsultacji ze specjalistami.

Program Praktyk Wakacyjnych w FP jest realizowany od 2012 roku. Jego celem jest pokazanie

studentom jak wygląda praca w firmie IT oraz czym jest proces wytwarzania oprogramowania.

1,2,3…do FP aplikujesz Ty!

Jeżeli jesteś studentem 2, 3, 4 roku studiów I stopnia lub 1 roku II stopnia na kierunku Informatyka lub pokrewnych, znasz język angielski, potrafisz pracować w grupie, jesteś osobą kreatywną i komunikatywną, a programowanie to Twoja pasja – dołącz do naszego programu! Pierwszy etap rekrutacji rozpoczął się 12 marca i potrwa do 13 kwietnia. Osoby, które wyślą swoje CV na adres praktyki2018@future- processing.com, otrzymają do rozwiązania zadanie, które ma na celu sprawdzenie ich umiejętności programistycznych. Spośród osób, które odesłały poprawne rozwiązanie, maksymalnie 40 kandydatów przechodzi do kolejnego etapu, którym są warsztaty kreatywne. Tutaj kandydaci będą musieli się wykazać umiejętnościami miękkimi, takimi jak praca zespołowa czy odporność na stres. Do programu ostatecznie dostaje się 15 osób.

Praktyki    czynią    mistrza    –    przekonaj   się   sam!   Wejdź   na    https://www.future- processing.pl/kariera/praktyki/ i dowiedz się więcej!

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: