Program szkoleniowo-mentoringowy TopMinds !

Data aktualności: 10-01-2018

Drogi studencie !

Ruszył nabór do Programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds realizowanego przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta oraz Stowarzyszenie TOP 500 Innovators.  Program TopMinds skierowany jest do studentów studiów I, II i III stopnia polskich uczelni, którzy kończąc studia planują swoją karierę w nauce, biznesie czy administracji publicznej.

Edycja 2018 rozpoczynie się  w marcu 2018 i potrwa do czerwca. W ramach Programu TopMinds mentorzy - absolwenci Programu Fulbrighta oraz Programu MNiSW Top 500 Innovators - będą wspierać uczestników w podejmowaniu wyzwań i odnajdywaniu własnej ścieżki dla realizacji celów i zamierzeń, pomogą w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych, a także wskażą sposoby na wzmocnienie poczucia wartości zawodowej i osobistej. Program oferuje udział w mentoringu indywidualnym, szkoleniach z rozwijania kompetencji interpersonalnych oraz pracę w projekcie “Team Project” nad rozwiązaniem problemów społecznych.


Inicjatywa  finansowana jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą "DIALOG" na lata 2017 - 2019.

 

Program wspierają: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ambasada USA w Warszawie oraz Collegium Wratislaviense i Bury & Bury Kancelaria patentowa sp. z o.o.

Szczegółowe informacje o tej wyjątkowej inicjatywie znajdziecie na stronie internetowej topminds.pl oraz facebooku  

 

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: