Pokaż, jaka jest Twoja #najlepszastrona i wygraj 5 000zł w konkursie Inwestycja w Przyszłość!

Data aktualności: 29-11-2017

Pokaż, jaka jest Twoja #najlepszastrona i wygraj 5 000zł w konkursie Inwestycja w Przyszłość!

Inwestycja w Przyszłość to konkurs skierowany do ambitnych studentów studiów stacjonarnych bądź niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia, a także jednolitych magisterskich.

Przygotuj film lub prezentację, w której przedstawisz  swoją osobę, dotychczasowe osiągnięcia lub/i ciekawy pomysł na siebie. Daj się poznać, pokaż jaka jest Twoja #najlepszastrona i wygraj 5 000 złotych stypendium rozwojowego.

 

Harmonogram konkursu:

  • Do 8 grudnia br. prześlij swoje zgłoszenie za pomocą formularza (https://iwp.webankieta.pl/), podając swoje dane osobowe oraz załączając: swoje zdjęcie, film/prezentację konkursową udostępnioną w formie linku z serwisu YouTube, Vimeo, Slideshare lub Prezi; krótki opis filmu – odpowiedź na pytanie: Jaka jest Twoja #najlepszastrona i dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać 5 000zł (do 500 znaków)

 

  • Osoby z Opolszczyzny przed wysłaniem pracy bądź w razie jakichkolwiek problemów/zapytań proszone są o kontakt z Ambasadorem PZU z Opola: 

Łukasz Kaczmarek

Ambasador PZU 2017/2018

Telefon: 535 186 677

e-mail: opole@ambasadorpzu.pl

 

  • 9 stycznia 2018r. przesłane filmy i prezentacje udostępnione zostaną internautom za pośrednictwem platformy konkursowej na profilu Grupa PZU Kariera (Facebook).

 

  • W dniach 9 stycznia – 23 stycznia fani profilu Grupa PZU Kariera w drodze głosowania wybiorą pierwszą piątkę laureatów. Pozostałych laureatów wskaże konkursowe jury (5 laureatów) oraz uczestnicy konkursu (2 laureatów).

 


Nagrody:

Dla 12 laureatów:

  • Stypendium rozwojowe o wartości 5 000zł (przelew),
  • Priorytet rekrutacyjny do programu praktyk i staży w Grupie PZU,
  • Udział w Gali Finałowej konkursu w Warszawie (luty 2018r.) wraz z pokryciem kosztów przejazdu

 

Wszystkie pytania dotyczące konkursu przesyłać można na adres konkurs@pzu.pl, więcej informacji znajdziesz pzu.pl/inwestycja-w-przyszlosc oraz na Facebookowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/125841104754258/

 

Lista aktualności

Sonda

Aktualnie brak aktywnej sondy

Polecamy

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www http://abk.po.opole.pl/ mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: