Beegy GmbH

• Branże: Budownictwo, Ciepłownictwo/ Ogrzewnictwo i wentylacja, Elektronika / Elektrotechnika

Nazywamy się beegy. Będąc częścią spółki MVV Energie AG, jednego z największych przedsiębiorstw energetycznych w Niemczech, działamy w duchu transformacji energetycznej i dostarczamy naszym klientom rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz przyszłościowe technologie. Jesteśmy dostawcą kompletnych rozwiązań oferującym szeroką gamę usług – od instalacji fotowoltaicznych i akumulatorów energii przez stacje ładowania aż po pompy ciepła i systemy ogrzewania pelletem.

Jak wygląda rekrutacja

Rozmowa z rekruterem na temat doświadczenia, znajomości języka niemieckiego i angielskiego, dyspozycyjności i oczekiwań finansowych. Drugi etap rozmowy to rozmowa video z koleżanką z Niemiec. Decyzja, umowa, zatrudnienie, rozpoczęcie pracy.

Szkolenia i rozwój

• Przejrzysta ścieżka kariery z regularnymi możliwościami doskonalenia zawodowego w rozwijającej się firmie
  • Możliwość awansu na stanowisko kierownika zespołu w przypadku dobrych predyspozycji/kwalifikacji
  • Wsparcie finansowe na potrzeby uznania zdobytego wykształcenia (w stopniu mistrza) i ukończonych szkoleń/studiów